افزونه غیر فعال کردن اعلان های ایمیلی وردپرس Disable Email Notifications

افزونه Disable Email Notifications (غیر فعال کردن اعلان های ایمیلی) وردپرس برای غیر فعال کردن ارسال اطلاعات کاربرانی که در سایت ثبت نام و کسانی که اقدام به بازیابی گذرواژه می کنند به ایمیل مدیر سایت ساخته شده است.

مشخصات افزونه

وردپرس به صورت پیشفرض اطلاعات کاربرانی که در سایت ثبت نام می کنند و کسانی که اقدام به بازیابی گذرواژه می کنند را در قالب ایمیل به مدیر سایت ارسال می کند. این ایمیل ها خوب هستند زیرا مدیر سایت را از عضویت های جدید و کسانی که رمز عبورشان را تغییر داده اند با خبر می کند. اما اگر شما یک سایت با تعدادی زیادی کاربر داشته باشید و همچنین روزانه تعداد زیادی کاربر جدید در سایت ثبت نام کنند ارسال ایمیل های مربوط به این دو رویداد می تواند باعث شلوغی inbox ایمیل شما می شود و حتی ممکن است گوگل یا سرویس دهنده های ایمیل دیگر سرور سایت شما را به عنوان اسپمر شناسایی کنند و ایمیل هایی که از سایت شما ارسال می شود را به پوشه spam انتقال دهند.

افزونه Disable Email Notifications (غیر فعال کردن اعلان های ایمیلی) وردپرس برای غیر فعال کردن ارسال این ایمیل ها به مدیر سایت ساخته شده است. با استفاده از این افزونه شما می توانید انتخاب کنید که آیا برای کدام یک از رویداد های فوق ایمیل آگاه سازی برای مدیر ارسال نشود. پس از دانلود و نصب نسخه فارسی این افزونه از طریق روکش می توانید به مسیر داشبورد » تنظیمات » اعلان های ایمیلی مراجعه کنید و با توجه به نیاز خود تیک گزینه های کاربر جدید (برای عدم ارسال ایمیل در زمان ثبت نام کاربر جدید) و تغییر رمز عبور (برای عدم ارسال ایمیل در زمان تغییر رمز عبور توسط کاربر) را بزنید.

دیدگاه کاربران

  1. abbarik2

    سلام و وقت به خیر
    ما این افزونه رو در سایت خودمون theNEXT نصب کردم اما متاسفانه همه اعلان ها حتی آن دسته که متعلق به ثبت نام و … است هم از دست می روند

کاربر گرامی برای ارسال دیدگاه اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.

کاربر گرامی برای دانلود این افزونه رایگان اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.

صفحه افزونه
  • تاریخ انتشار:
  • ارسال کننده:
  • نسخه افزونه: 1.0