سوالات متداول

قالب های رایگان

این قالب ها از کجا تهیه می شوند؟

تمام قالب های رایگان موجود در سایت از سایت ها و طراحان قالب وردپرس تهیه می شوند. قالب های رایگان وردپرس با حفظ حقوق طراحان آنها , ترجمه و در اختیار شما دوستان عزیز قرار می گیرد.

اگر در زمان نصب یا استفاده از قالب ها با مشکلی مواجه شدم چگونه می توانم آن را رفع کنم؟

شما می توانید مشکلات خود در مورد قالب ها را در انجمن قالب های وردپرس سایت روکش مطرح کنید تا در کمترین زمان ممکن به مشکلات شما رسیدگی شود.

آیا می توانم نام طراح و مترجم را از قالب حذف کنم؟

از آنجایی که طراح قالب مورد نظر وقت زیادی را صرف طراحی و کد نویسی آن قالب کرده است و در نهایت قالب مورد نظر را به رایگان در اختیار ما قرار داده است حذف نام طراح از قالب کاری غیر اخلاقی و مغایر با اصول حرفه ای می باشد. در مورد نام مترجم هم از آنجایی که تیم روکش وقت زیادی را صرف ترجمه و راست چین کردن اصولی قالب ها می کند و جهت افزایش رضایت از سیستم مدیریت محتوای وردپرس در اختیار شما قرار می دهد, به ما لطف می کنید اگر نام مترجم قالب را حذف نکنید. اما اگر شما کار تیم روکش را عبث و بیهوده می پندارید, می توانید نام مترجم را حذف کنید.

قالب های حرفه ای (غیر رایگان)

این قالب ها ار کجا تهیه می شوند؟

قالب های غیر رایگان سایت روکش از طریق شرکت های طراحی قالب وردپرس ایرانی یا اشخاص حقیقی طراحی می شوند و با همکاری این دوستان برای فروش در سایت روکش قرار می گیرند.

آیا در فروش این نوع قالب ها حقوق مادی و معنوی تولید کننده قالب در نظر گرفته می شود؟

ما همیشه در روکش تلاش می کنیم تا به حقوق مادی و معنوی تولید کنندگان آثار احترام بگذاریم. در بحث فروش قالب ها ما با همکاری شرکت ها و اشخاص طراح قالب, قالب های آنها را در سایت روکش به فروش می رسانیم و درآمد آنها از فروش قالب ها را در اختیارشان قرار می دهیم.

قیمت قالب ها به چه شکل تعیین می شوند؟

قیمت هر قالب توسط طراح و توسعه دهنگان قالب ها تعیین می شود و ما هیچ دخل و تصرفی در قیمت ها انجام نمی دهیم.

پس از خرید قالب آیا امکان استفاده از پشتیبانی برای قالب ها وجود دارد؟

نحوه ارائه پشتیبانی برای قالب ها توسط طراح قالب مشخص می شود. در صفحه هر قالب در سمت چپ صفحه یک جعبه با عنوان پشتیبانی قالب قرار دادرد که درون این بخش طراح قالب نحوه ارائه پشتیبانی برای آن قالب را توضیح می دهد. شما طبق این دستور العمل ها می توانید از پشتیبانی قالب ها بهرمند شوید.

پس از خرید قالب آیا نسخه های بروز شده قالب در اختیار ما قرار می گیرد؟

این بستگی به طراح قالب دارد. اگر طراح قالب بخواهد می تواند نسخه بروز شده قالب را در اختیار خریداران قرار دهد.

آیا پس از خرید پوسته, می توانیم درخواست انصراف از خرید و برگشت پول بدهیم؟

زمانی که شما یک قالب را خریداری می کنید فایل دانلود آن قالب در اختیار شما قرار می گیرد و مانند کالا های فیزیکی امکان برگشت دادن آن فایل وجود ندارد, پس تنها در صورتی ما می توانیم وجه پرداختی شما را برگشت دهیم که پس از خرید قالب, آن را هرگز دانلود نکنید و فقط وجه را پرداخت کرده باشید.