در حال نمایش 15 نوشته - 1 تا 15 (از کل 15)
  • نویسنده

kambiz.k
    مشارکت کننده

سلام آقا سعید
    من تمامی مراحل رو انجام دادم مرحله ششم رو هم تموم کردم ولی الان http://www.taksazidea.com/wp-admin رو میزنم وارد درگاه ورد پرس نمیشه.
    wp-config.php رو هم چک کردم هم اطلاعاتش درست بود هم wp-config.php.txt نبود.

با هاستینگ هم صحبت کردم گفت با پشتیبانی CMS مطرح کن.

kambiz.k
    مشارکت کننده

نیازی هست که اطلاعات بیشتری بدم؟

سعید شعبانی
    کلید دار

دوست عزیز سلام, به روکش خوش آمدید

اگر تمامی مراحل گفته شما در آموزش نصب وردپرس روی هاست را به درستی انجام داده باشید نباید مشکلی وجود داشته باشه و باید به راحتی با وارد کردن آدرس پنل مدیریت وردپرس به بخش نصب وردپرس منتقل بشید. لبطفا یک بار دیگه با دقت بیشتر تمام مراحل را چک کنید مطمئن بشید که جایی مشکلی وجود نداشته باشه, اگر مشکلتون حل نشد در همین تاپیک اطلاعات ورود به هاست را به صورت خصوصی (با زدن تیک گزینه تنظیم به عنوان پاسخ خصوصی) ارسال کنید تا بررسی کنم.

kambiz.k
    مشارکت کننده
    این پاسخ به عنوان خصوصی علامتگذاری شده است.

سعید شعبانی
    کلید دار

دوست عزیز با عرض احترام خدمت شما مشکل رفع شد. دلایلی که باعث بروز این مشکل شده بود عبارتند از :

1. عدم وجود فایل htaccess پیشفرض وردپرس در فولدر public_html هاست.
    2. ثبت آدرس سایت به همراه عبارت wordpress در پایگاه داده که توسط روش های گفته شده در مطلب حل مشکل وردپرس هنگام تغییر آدرس سایت در بخش تنظیمات رفع شد.

kambiz.k
    مشارکت کننده

بله حل شده. واقعا ممنونم خیلی خیلی لطف کردین.عالی بود

kambiz.k
    مشارکت کننده

آقا سعید یه سوال ذیگه داشتم من یه پوسته نصب کرده. موقع ای که این پوسته رو در این آدرس دیدم http://demo.hamyarwp.com/free/i-max/ خیلی آپشنش بیشتر بود آلان که نصب کردم دیگه اون آپشنهای پیش نمایشش رو نداره. میشه یه نگاهی بندازید. اطلاعات سایت رو هم که دارید. ممنون

سعید شعبانی
    کلید دار

منظورتون از خیلی آپشنش بیشتر بود را درست متوجه نشدم, ولی اگر می خواهید مثل پیشنمایش بشه بهتر هست تا از راهنمای قالب استفاده کنید.

kambiz.k
    مشارکت کننده

سعید شعبانی
    کلید دار

سلام مجدد خدمت شما

ببخشید وقت این کار را فعلا ندارم, اگر می تونید تا چند هفته دیگه صبر کنید در خدمتتون هستم.

kambiz.k
    مشارکت کننده

kambiz.k
    مشارکت کننده

سعید شعبانی
    کلید دار

ممکن هست دلیل هک سایت شما استفاده از افزونه ها یا قالب های غیر استاندارد باشد. پیشنهاد می کنم که اگر دوباره می تونید اطلاعات را وارد کنید تمامی رمز های عبور را تغییر بدید و کل هاست را هم پاک کنید، سپس وردپرس را از ابتدا نصب کنید و اطلاعات را وارد کنید.

kambiz.k
    مشارکت کننده

سعید شعبانی
    کلید دار

خوب در ابتدا برای اینکه این مشکلات پیش نیاد همیشه باید خودتون به طور مرتب از اطلاعات سایت نسخه پشتیبان تهیه کنید. حالا با هاستینگ تماس بگیرید ببینید نسخه پشتیبان را می دونند بازگردانی کنند یا خیر.

در حال نمایش 15 نوشته - 1 تا 15 (از کل 15)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.