در حال نمایش 7 نوشته - 1 تا 7 (از کل 7)
  • نویسنده

padide
    مشارکت کننده

سلام
    سایتی داشتم که سئو خوبی داشت وقتی مطلبی ارسال میکردم در نتایج جستجو صفحات اول گوگل بود!اما یه روز تصمیم گرفتم یکم بیشتر فعالیت کنم تا رتبه خوبی بگیره!اومدم قالب صحیفه رو نصب کردم و بعد هم افزونه سئو خودم رو عوض کردم و افزونه yoast جایگزین کردم و شنیدم این افزونه با این قالب خیلی خوب جواب میده! لطفا به سوالات پاسخ دهید:
    1-من از ایندکس شدن برچسبها و دسته ها و ساختار در افزونه سئو جلو گیری کردم!ایا در نقشه سایت هم باید تیک این گزینه ها رو بزنم تا وارد نقشه گوگل وبمستر نشن؟
    2-ایندکسها سایت من به شدت کاهش پیدا کرده؟ایا عادیه؟
    3-ورودی گوگل کاهش پیدا کرده و مطالبی که ارسال میکردم بعد از یه ساعت در صفحه اول گوگل بود اما الان اصن در گوگل ایند کس نمیشه
    4-کلا سایتم داره نابود حالا که تصمیم گرفتم بهش برسم داره نابود میشه!

سعید شعبانی
    کلید دار

دورد بر شما, به روکش خوش آمدید

در ابتدا باید خدمت شما عرض کنم که یک قالب یا افزونه به تنهایی نمی تونه سئو سایت شما را بهبود ببخشه, بلکه این استراتژی ای که شما برای سایتتون در نظر می گیرد نقش اصلی را ایفا می کنه. بعد از تعیین استراتژی می تونید از افزونه ها و قالب ها برای پیاده سازی اون استراتژی کمک بگیرید.

من از ایندکس شدن برچسبها و دسته ها و ساختار در افزونه سئو جلو گیری کردم!ایا در نقشه سایت هم باید تیک این گزینه ها رو بزنم تا وارد نقشه گوگل وبمستر نشن؟

نه لازم نیست اونها را از نقشه سایت حذف کنید. البته اگر می بینید زیادی هستند می تونید از نقشه سایت هم اونها را حذف کنید.

ایندکسها سایت من به شدت کاهش پیدا کرده؟ایا عادیه؟

تعداد ایندکس های سایت در گوگل دقیقا همون به تعداد صفحاتی هست که شما به اجازه دادید ایندکس بشند. ممکن هست قبلا برچسبها و دسته ها و ساختار هم ایندکس می شدند و حالا که از ایندکس شدن اونها چلوگیری کردید تعداد ایندکس ها کم شده باشه. به نظر من تعداد ایندکس ها مهم نیست بلکه اون چیزی که مهم هست کیفیت ایندکس ها هست.

ورودی گوگل کاهش پیدا کرده و مطالبی که ارسال میکردم بعد از یه ساعت در صفحه اول گوگل بود اما الان اصن در گوگل ایند کس نمیشه

دیر ایندکس شدن و کاهش ورودی گوگل می تونه دلایل مختلفی داشته باشه. بهتر هست در این مورد به یک سئو کار بگید سایتتون را بررسی کنه تا اگر مشکلی وجود داره اون را بتونید حل کنید.

کلا سایتم داره نابود حالا که تصمیم گرفتم بهش برسم داره نابود میشه!

ممکن هست اولش اینجور به نظر برسه ولی اگر خوب کار کنید بعد از مدتی دوباره جایگاهش را پیدا می کنه و روند رو به رشدی را پیش خواهد گرفت.

padide
    مشارکت کننده

سلام با تشکر از پاسخگویی
    شنیدم اگه درست فعالیت کنم وضعیت درست میشه!ولی تعدادی ارور در نقشه سایت مشاهده شده ارور 404 و 301، ایا این ارور به مرور درست میشه؟

padide
    مشارکت کننده

من دیگه اینجا سوالاتم رو اینجا مطرح میکنم انجمن وردپرس جواب نمیدن!اوایل خوب بودن!

سعید شعبانی
    کلید دار

شنیدم اگه درست فعالیت کنم وضعیت درست میشه!ولی تعدادی ارور در نقشه سایت مشاهده شده ارور 404 و 301، ایا این ارور به مرور درست میشه؟

این خطا هایی که می فرمایید در نقشه سایت ایجاد شده یا اینکه در گوگل وبمستر تولز؟

من دیگه اینجا سوالاتم رو اینجا مطرح میکنم انجمن وردپرس جواب نمیدن!اوایل خوب بودن!

من در روکش سعی می کنم تا جایی که در توانم هست جواب همه دوستان را بدم.

padide
    مشارکت کننده

در وبمستر تولز

سعید شعبانی
    کلید دار

این خطا ها به دلیل حذف یا تغییر آدرس برخی از صفحات سایت شما ایجاد شده است. می تونید آدرس هایی که مطمئن هستید دیگه در سایت شما وجود ندارند و در آینده هم نمی خواهید ازشون استفاده کنید را از طریق ابزار Remove URLs در گوگل وبمستر تولز حذف کنید و سپس در جایی که خطا را نشون می ده روی دکمه Mark as fixed کلیک کنید.

در حال نمایش 7 نوشته - 1 تا 7 (از کل 7)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.