در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده

arp220
    مشارکت کننده

درود بر دوستان و اقا سعید . ببنید دوستان وقتی ما یه قالب رو اشتفاده میکنیم و به ورد پرسمون اضافش میکنم که بخواهیم سایتمون از اون قالب استفاده کنه وقتی نمایش رو میزنیم میبینیم همه چی بهم میریزه ؟؟؟!!!!!!1 چرا یانجوری میشه ؟ مگه نباید با توجه به اون عکسی که ما از قالب داریم و دانلودش کردیم وقتی پیادش میکنیم کطالب سایت ما رو هم به همون صورت نمایش بده ؟؟؟ پس چرا بهم میریزه ؟ مثلا تصویر شاخص چرا سایزش تغییر میکنه ؟ یا اسلایدر چرا اصلا نمیاد ؟ تنها چیزی که من دیدم تو هزارتا قالبی که امتحان کردم این بوده که قفط قسمت اصلی پست و عنوانش تقریبا میاد ولی مابقی چیزهای که قالب پشتیبانی میکنه اصلا اون چیزی نیست که ما توی پیش نمایشی که از قالب دیدیم باشه !!؟؟؟! یکی دیگه اینکه ما باید چطوری بفهمیم که یک قالب از چه افزونه های استفاده کرده یا لازم داره که اون افزونه ها رو به قالب اضافه کنیم و نصبشون کنیم؟؟؟

در اخر خواهشی از اقا سعید یا دیگر دوستان دارم اینه که مثلا یه فیلم اموزشی درست کنند و این رو توضیح بدن و عملا انجام بدن و بیان مثلا به دلخواه یه قالب رو از دانلود کنن و و رو ورد پرس بزارن و با توجه به اون شکلی که قرار اون قالب به سایت ما بده اونو تنظیم کنه و به ما یاد بدن که چزا ها واسه بار اول همه چیزشون بهم میخوره ؟؟؟ امیدوارم سوالمو رو فهمیده باشید.

سعید شعبانی
    کلید دار

با سلام و عرض معذرت بابت تاخیر در پاسخگویی خدمت شما دوست گرامی

اکثر قالب های وردپرس به این شکل نیستند که پس از نصب قالب, مانند پیشنمایش تنظیم شوند. یعنی شما باید بعد از نصب و فعالسازی قالب مورد نظر با توجه به تنظیمات و راهنمای قالب کاری کنید که ظاهر قالب مثل پیشنمایش اون بشه. برای این کار هم اکثر قالب ها فایل های راهنمایی دارند که نحوه تنظیم کردن بخش های مختلف قالب را توضیح می دهند. همچنین برخی از قالب ها یک سری فایل درون ریز با فرمت Xml هم همراه خودشون دارند که حاوی مطالب و تنظیمات آماده هست و بعد از نصب و فعالسازی قالب با استفاده از این فایل ها می تونید قالب را با چند کلیک مثل پیشنمایش کنید.

در مورد تصاویر شاخص هم به دلیل اینکه اندازه تصاویر شاخص قالب ها با هم متفاوت هست بعد از نصب قالب جدید به دلیل عدم وجود همه اندازه های تصاویر در هاست باید با استفاده از افزونه هایی مثل Regenerate Thumbnails تصاویر شخص با اندازه های جدید را ایجاد کنید تا قالب بتونه از اونها استفاده کنه.

افزونه های لازم برای استفاده از قالب ها را هم باید از سازنده قالب بپرسید. در اکثر قالب ها افزونه هایی که برای کارکرد صحیح قالب ضروری هست معرفی می شوند. برخی از قالب ها هم بعد از نصب قالب در پنل مدیریت وردپرس به شما این امکان را می دهند که افزونه های ضروری را نصب و فعال کنید.

در مورد درخواست آخر شما هم با توجه به اینکه تنظیمات قالب ها با هم متفاوت هست نمیشه با انجام تنظیمات یک قالب, قالب دیگه ای را هم به همون شکل تنظیم کرد. ولی سعی می کنم تا یک ویدئو یا آموزش از نحوه آماده کردن قالب ها مثل پیشنمایش اونها ایحاد کنم.

arp220
    مشارکت کننده

عاشق این اموزش ها و این ساده و کامل توضیح دادناتم سعید جان . مرسی، سایت فقط روکش بس، استاد راهنما فقط سعید و بس 🙂 . اگه لطف و وقت کنی یه ویدئو هم ضمیمه این جوابتون بکنید که واقعا ممنونت میشیم . دارم فکرشون میکنم شما با متن اینقد خوب همه چی رو توضیح میدی ویدئو درست کنی که میترکونی مستر سعید . بازم ممنون از جوابتون. پس خیلی منتظرمون نزار .تنکس

سعید شعبانی
    کلید دار

آقا شما خیلی به ما لطف دارید.قبلا یک ویدئو برای قالب govpress درست کردم البته فقط به صورت تصویری هست یعنی صوت نداره. فعلا می تونید اون را مشاهده کنید.

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.