در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

delavar35
    مشارکت کننده

سلام وقت بخیر
    لطفا اموزش مراحل انتقال اطلاعات سایت از جوملا به وردپرس را توضیح دهید؟

با انتقال اطلاعات و مطالب ایا لینک صفحات نیز انتقال پیدا میکند یا لینک ها خراب میشوند اگر لینکها خراب میشوند راهی هستش برای اصلاحشون؟

من یکسری مطالب در برگه ها در وردپرس دارم میخوام اونها رو انتقال بدم به نوشته ها چطوری میتونم اینکار رو کنم بدون کوچکترین تغییری در لینک صفحات؟

در وردپرس برگه ها از نظر سئو بهتر هستند یا نوشته ها؟
    با تشکر

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

با انتقال اطلاعات و مطالب ایا لینک صفحات نیز انتقال پیدا میکند یا لینک ها خراب میشوند اگر لینکها خراب میشوند راهی هستش برای اصلاحشون؟

لینک بخش های مختلف سایت شما قبلا که از جوملا استفاده می کردید به چه شکل بوده؟ مثلا لینک نوشته ها, دسته ها و کلا تمامی لینک هایی که کاربر با اونها سر و کار داشته.

من یکسری مطالب در برگه ها در وردپرس دارم میخوام اونها رو انتقال بدم به نوشته ها چطوری میتونم اینکار رو کنم بدون کوچکترین تغییری در لینک صفحات؟

در حالت پیشفرض آدرس پست ها به شکل

name.com/post-name

و آدرس برگه ها هم به شکل

name.com/page-name

است. پس شما ابتدا محتویات اون برگه ها را در یکجای مطمئن ذخیره کنید و اونها را کاملا حذف کنید. بعد شروع کنید پست های جدید بزنید و اون محتویات را درون اون پستها قرار بدید . آدرس ها را هم بررسی کنید که با آدرس برگه ها متفاوت نباشند.

در وردپرس برگه ها از نظر سئو بهتر هستند یا نوشته ها؟

از لحاظ سئو هم تفاوتی بین پست و برگه نیست.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.