در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

mk-73
    مشارکت کننده

با عرض سلام خدمت دوستان؛من میخوام در سایتم سیستم ثبت نام و ورود در سایت را راه اندازی کنم ازکدوم افزونه استفاده کنم؛نکته بعدی اینکه میخوام بصورت پاپ اپ باشد این فرم ها در سایتم؟
    ممنون

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, سیستم ثبت نام کاربر و ورود به سایت در خود وردپرس در نظر گرفته شده است و شما می تونید بر پایه همون سیستم که در هسته وردپرس گنجانده شده, در قالب سایتتون فرم ورود و ثبت نام کاربر را قرار بدید. برای فرم ورود و ثبت نام کاربر در وردپرس شما می تونید از افزونه های آماده ای مثل zM Ajax Login & Register, Simple User Registration, … استفاده کنید یا اینکه با استفاده از دستورات شرطی وردپرس و توابع اون به صورت دستی خودتون این فرم ها را ایجاد کنید.

برای نمایش این دو فرم به صورت پاپ آپ هم می تونید از html, css و js استفاده کنید. مثلا در آموزش ایجاد فرم اشتراک پاپ آپ برای افزایش لیست ایمیل Opt-in نحوه ایجاد یک فرم ورود پاپ آپ برای اشتراک ایمیل گفته شده است که شما می تونید از این پاپ آپ برای نمایش فرم های ورود و عضویت استفاده کنید.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.