در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

saman123
    مشارکت کننده

سلام
    من.از افزونه وردپرس سئو.استفاده میکنم
    این شناسه ابزارهای وبمستر رو چجوری باید بدست بیاریم من وبمستر تولز دارم و همه کارهاشو کردم ولی شناسه ای بمن نداده ، ی توضیح در مورد دونه دونه اشون میدین؟

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

فکر کنم منظور شما بخش جدید Search Console افزونه سئو وردپرس هست. برای اینکه حساب گوگل وب مستر سایت را به این افزونه متصل کنید ابتدا باید به مسیر داشبورد » سئو » Search Console بروید. بعد داخل صفحه ای که باز میشه روی دکمه Get Google Authorization Code کلیک کنید. سپس یک پنجره جدید در مرورگر به صورت pop up باز میشه که باید با استفاده از حساب گوگلی که سایت شما در گوگل وبمستر تولز ثبت شده مجوز دسترسی افزونه yoast seo را بدید. بعد از اینکه برای تایید مجوز دسترسی بر روی دکمه Accept کلیک کردید یک صفحه برای شما باز میشه که در بالای اون نوشته شده Please copy this code, switch to your application and paste it there:. کدی که در زیر این نوشته قرار داره همون Google Authorization Code هست که باید در مسیر داشبورد » سئو » Search Console وارد کنید و روی دکمه تعیین هویت کلیک نمایید.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.