در حال نمایش 15 نوشته - 1 تا 15 (از کل 20)
  • نویسنده

Amin
    مشارکت کننده

سلام ببخشید که دوباره مزاحم شدم
    یه سوال داشتم چطور میشه که سایتم رو تو لپ تاب خودم باز می کنم درست بالا میاد اما بعضی از کامپیوتر های صفحه کوچیک یا اصلا گوشی ها سایت بهم ریخته بالا میاد و مطالب وسط میره بغل و نصفه دیده نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید؟

Amin
    مشارکت کننده
    این پاسخ به عنوان خصوصی علامتگذاری شده است.

سعید شعبانی
    کلید دار

دورد بر شما

این مشکل به خاطر کدنویسی CSS قالب سایت شما پیش میاد. باید کدنویسی CSS قالب سایتتون را اصلاح کنید تا درست بشه.

Amin
    مشارکت کننده

سلام امکانش هست دقیقتر توضیح بدبد کدوم بخش رو تغییر بدم یا اینکه نام کاربری و رمز رو بدم شما زحمتش رو بکشید.

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

داداش همونطور که در تاپیک مشکل صفحه بندی قالب وردپرس هم خدمت شما عرض کردم کدنویسی قالب سایت شما خیلی داغون هست و این مشکلات همگی مربوط به استاندارد نبودن کد ها می باشد. بهتر هست قبل از هر کاری یک فکری به حال کدنویسی قالب بکنید. اما فعلا به صورت موقتی می تونید با اضافه کردن کد زیر به انتهای فایل style.css در مورد شمشکلی که گفتید کمی قالب را بهبود ببخشید.

body {
        background: rgba(0, 0, 0, 0) none repeat scroll 0 0;
    }
    .site-layout {
        background: rgba(0, 0, 0, 0) url("http://zakerinegolestan.ir/wp-content/themes/zakerinegolestan/image/back4.jpg") no-repeat fixed center top;
    }

Amin
    مشارکت کننده

سلام تفاوتی نکرد میشه کاری کرد. قالب رو نمی تونم درست کنم.

سعید شعبانی
    کلید دار

با این کد ها تغییر اساسی ای در قالب سایت شما ایجاد نمیشه فقط تصویر پس زمینه قالب در جای بهتری قرار می گیره همین. بعد هم اینکه بعد از اعمال این تغییر باید قالب را رفرش کنید (برای پاک شدن کش مرورگر) تا این تغییر را ببینید. بعد همونطور که گفتم قالب سایت شما از اساس مشکل داره و بهتر هست به فکر یک قالب جدید یا بازنویسی کلی قالب باشید.

Amin
    مشارکت کننده

اگر عکس پس زمینه رو حذف کنیم و بجاش یه کدی قرار بدیم که جای عکس پس زمینه رنگ بیاد مثل سایت خودتون فکر کنم درست بشه چون من وقتی عکس پس زمینه رو پاک می کنم همه چیز درست میشه.

سعید شعبانی
    کلید دار

بله همینطور هست. به جای کدهای بالا می تونید از کد زیر استفاده کنید. جای fff که کد hex رنگ سفید هست می تونید از هر رنگ دیگه ای که دوست دارید استفاده کنید.

body {
        background: #fff;
    }

Amin
    مشارکت کننده

سلام چطور می تونم رنگ وسط رو با کنار ها فرق بدم میخوام وسط سفید باشه چون در این حالت متن خونده نمیشه

Amin
    مشارکت کننده

منظورم اینه که کد بدید که وسط صفحه که پست مطالب میشه سفید باشه و جای های دیگه رنگ قرمز

Amin
    مشارکت کننده

سلام مشکل ها ی قبلی رو خودم حل کردم فقط چرا تو صفحه ی پست ها که میرم پس زمینه اونجا رنگش فرق می کنه. و چطور میشه به جای چپ و راست هدر هم به جای عکس رنگ رو قرار داد؟

سعید شعبانی
    کلید دار

داداش دلیل اینکه رنگ صفحه اصلی با رنگ صفحه پست ها فرق می کنه این هست که در صفحه پست ها یک فایل css جدید به اسم comment.css فراخوانی می شود و با استفاده از کد زیر رنگ پس زمینه را تغییر می دهد.

body {
        background-color: #f0f0f0;
        font-family: tahoma;
    }

پس باید کاری کنید تا این فایل حذف بشه یا این بشی از استایل این فایل که مربوط به تگ body هست حذف بشه.

Amin
    مشارکت کننده

سلام داداش درستش کردم فقط برای بالای سایت چی کارکنم که هدر وسط قرار بگیره و چپ و راست به جای عکس رنگه بیاد الان عکس رو پاک می کنی زرد میشه

سعید شعبانی
    کلید دار

برای رنگی کردن سمت چپ و راست تصویر سربرگ می تونید از کد های css زیر استفاده کنید. فقط یک سوال داشتم چرا همه پاسخ ها را به صورت خصوصی وارد می کنید؟ اگر لازم نیست بفرمایید تا پست هایی که به صورت خصوصی وارد کردید را به عمومی تغییر بدم تا کاربرایی هم که چنین مشکلاتی داشتند بتونند استفاده کنند.

div#header_l1_con.vd-container[rel="layout"] {
        background: red;
    }
در حال نمایش 15 نوشته - 1 تا 15 (از کل 20)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.