در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده

mohammadhamza
    مشارکت کننده

سلام دوستان
    اگه امکانش هست ابزاری رو بهم ارائه بدید تا توسط اونا بتونم یک انجمن حرفه ای داشته باشم
    من کل افزونه هایی که توی این راه میتونه کمکم کنه رو میخوام

mohammadhamza
    مشارکت کننده

برای بهبود سئوی بی بی پرس باید چی کار کنم ؟
    برای افزودن امضا ؟
    برای متمایز کردن و یا همون استایل دادن به انجمن اصلی و زیر انجمن ؟
    کل ارسالی های یک کاربر ؟
    لطفا هر افزونه ای که دارید رو ارائه بدید

سعید شعبانی
    کلید دار

دوست عزیز سلام

منظور شما از حرفه ای چی هست؟ یه نفر یک انجمن ساده را حرفه ای می دونه یه نفر دیگه انجمنی که پر از امکانات جور وا جور باشه را حرفه ای می دونه و نظرات دیگه ای که افراد مختلف در مورد یک انجمن حرفه ای دارند. نظر شما از حرفه ای بودن یک انجمن چی هست؟

برای بهبود سئوی بی بی پرس باید چی کار کنم ؟

همونطور که در تاپیک قالب انجمن بی بی پرس هم خدمت شما عرض کردم افزونه بی بی پرس دارای سئو خوبی هست. بخشی از سئو انجمن های بی بی پرس به صورت مستقیم به قالب سایت هم مربوط میشه که باید به صورت استاندارد کدنویسی شده باشد.

برای افزودن امضا ؟

برای این مورد می تونید از افزونه bbP Signature استفاده کنید.

برای متمایز کردن و یا همون استایل دادن به انجمن اصلی و زیر انجمن ؟

برای این منظور می تونید از توابع وردپرس و بی بی پرس برای تشخصی و استایل دهی جدا به این بخش ها استفاده کنید.

کل ارسالی های یک کاربر ؟

می تونید از حلقه های وردپرس و همچنین توابع بی بی پرس کمک بگیرید.

لطفا هر افزونه ای که دارید رو ارائه بدید

افزونه که خیلی زیاد هست و نمیشه همه اونها را در اینجا معرفی کرد. شما طبق نیازی که دارید با کمی جستجو در مخزن وردپرس و اینترنت می تونید افزونه های مورد نیازتون رو پیدا کنید.

roohollah
    مشارکت کننده

سلام
    من طبق آموزشهایی که دادید رفتم جلو وانجمن راساختم امادرقسمت گفتگو که کلیک میکنم وارد صفحه انجمن که میشه یک صفح خالی بدون هیچ امکانی میشه نمیتونم تایپیکی بگذارم ممنون میشم کمکم کنید
    http://farvi2013.ir/forum/اینم آدرس صفحه است

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.