در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)
  • نویسنده

saman123
    مشارکت کننده

با سلام
    من ی از ی قالب استفاده میکنم که بخش نظرات زیبایی داره و من خیلی ازش راضیم ، فقط ی مشکل دارم ، میخوام دکمه پاسخ تبدیل بشه به نقل قول ،
    1_ من میخوام وقتی کاربر روی دکمه پاسخ کلیک میکنه اون نظر بین دو تگ نقل قول بره توو ادیتور و زیرش پاسخ رو بنویسن ،،، میشه ؟؟؟ من آدرس سایت رو براتون میذارم که بهم بهتر کمک کنید ، همینطور کد های فایل هدر رو
    http://perspolisred.ir

<?php 

/***

* Comments Template

*

* This template displays the current comments of a post and the comment form

*

*/

if ( post_password_required()) : ?>

<p><?php _e('Enter password to view comments.', 'leeway'); ?></p>

<?php return; endif; ?>

<?php if ( have_comments() or comments_open() ) : ?>

<div id="comments">

<?php if ( have_comments() ) : ?>

<h3 class="comments-title"><span><?php comments_number( '', __('One comment','leeway'), __('% comments','leeway') );?></span></h3>

<?php if ( get_comment_pages_count() > 1 && get_option( 'page_comments' ) ) : ?>

<div class="comment-pagination clearfix">

<div class="alignleft"><?php previous_comments_link(); ?></div>

<div class="alignright"><?php next_comments_link() ?></div>

</div>

<?php endif; ?>

<ul class="commentlist">

<?php wp_list_comments( array('callback' => 'leeway_list_comments')); ?>

</ul>

<?php if ( get_comment_pages_count() > 1 && get_option( 'page_comments' ) ) : ?>

<div class="comment-pagination clearfix">

<div class="alignleft"><?php previous_comments_link() ?></div>

<div class="alignright"><?php next_comments_link() ?></div>

</div>

<?php endif; ?>

<?php endif; ?>

<?php if ( comments_open() ) : ?>

<?php comment_form(array('comment_notes_after' => '')); ?>

<?php endif; ?>

</div>

<?php endif; ?>

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, ببخشید دیر پاسخ می دهم

امیدوارم منظورتون را درست فهمیده باشم (اگر منظورتون این نبود لطفا بیشتر توضیح بدید تا بتونم راهنماییتون کنم). اگر شما نظرات تو در تو وردپرس را فعال کنید, با کلیک کردن کاربر روی دکمه پاسخ یک دیدگاه دیدگاهش باتوجه به کدنویسی قالبی که دارید در زیر پاسخ اصلی به نمایش در میاد و لازم نیست کار اضافی انجام بدید.

saman123
    مشارکت کننده

باسلام
    بله این قابلیت رو که میدونم ، منظورم دیدگاه تودر تو نیست ، ببینید میخوام با کلیک روی دکمه پاسخ نظر کسیکه سئوال پرسیده بین دو تگ نقل قول در ادیتور نظرات قرار بگیره و یک نظر مجزا ایجاد بشه ، دقیقا کاری که دکمه نقل قول انجمن های vb , ipb انجام میدن ، این قابلیت در جوملا هست ، تعجبم چرا وردپرس نداره ، ی افزونه براش هست که کار نمیکنه !!!!!
    ممنون میشم راهنمایی کنید ،
    این دکمه پاسخ نظرات وردپرس در کدام فایل تعریف میشه ؟؟؟
    ی آدرسی داده بودین برای وردپرس فارسی , اون آدرس باز نمیشه و نمیشه دانلودش کرد
    میخوام اینکار انجام بشه
    <quote>سئوال </quote>
    پاسخ

سعید شعبانی
    کلید دار

آهان منظورتون را فهمیدم, شما می خواهید از دیدگاه های تو در تو وردپرس استفاده کنید ولی در پاسخ هایی که به نظرات داده میشه علاوه بر پاسخ, نظر قبلی هم در تگ quote قرار بگیره, درسته؟

شما اگر با جاوا اسکریپت آشنایی داشته باشید خیلی راحت می تونید با اون این امکان را به بخش نظرات وردپرس اضافه کنید. اما اگر js را خوب بلد نیستید می تونید از افزونه Quote Comments استفاده کنید. مکان فایلی که دکمه پاسخ نظرات داخلش قرار داره هم بستگی به قالبی که استفاده می کنید متفاوت هست ولی در اکثر قالب ها این دکمه در فایل comments.php قرار دارد.

saman123
    مشارکت کننده

سلام
    بله ، ببینید این امکان در جوملا هست ، جوملا وقتی میخوای پاسخ نظری رو بدی مثل انجمن کار میکنه و خودش ی نظر جدا میسازه ( یعنی تو در تو دیگه نیست) ی نقل قول از نظر 1 میاره بعد طرف پاسخ رو مینویسه ، …. ممنون از راهنمایی شما

سعید شعبانی
    کلید دار

ببینید این امکان در جوملا هست ، جوملا وقتی میخوای پاسخ نظری رو بدی مثل انجمن کار میکنه و خودش ی نظر جدا میسازه ( یعنی تو در تو دیگه نیست) ی نقل قول از نظر 1 میاره بعد طرف پاسخ رو مینویسه ، …

درسته, ولی به نظر من که سیستم نظرات تو در تو وردپرس از نقل قول جوملا خیلی بهتر هست. چون اینجوری خیلی راحت میشه ارتباط بین پاسخ نظرات و نظرات اصلی را پیدا کرد. ولی به هر حال این ساختار پیشفرض نظرات وردپرس هست اما اگر بخواهید می تونید اون را مثل جوملا هم تغییر بدید.

در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.