در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)
  • نویسنده

ahmadtiger
    مشارکت کننده

با سلام من یه قالبی رو خواستم استفاده کنم به نام carella اما نوشته های مطالبم به صورته کلی تو صفحه اصلی نشون داده میشه و به صورته یه تصویر با خلاصه نیست و از اونجایی که مطالبه پستام زیاده یه نمایه بدی به صفحه اصلیم داده و باید کلی اسکرول کنم تا به پایین سایت قسمت فوتر برسم.
    اگه ممکنه منو راهنمایی کنید تا بتونم این مشکلو حل کنم و اگه کدی نیازه لطفن اون کدو برام بزارید تا مشکلم حل بشه
    لا تشکر از شما که با صبر و حوصله به دوستانه مشکل دار جواب میدینو راههنمایی میکنین

ahmadtiger
    مشارکت کننده

اینم ادرسه سایت اگه نیاز به دیدنه مشکل هست
    http://www.sarafraz-hezarmasjed.ir
    نمیدونم گذاشتن لینک ایراد داره یا نه ولی اگه ایراد داره شما حذفش کنید بعده دیدنه مشکل

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

به احتمال زیاد داخل این قالب از تابع the_content برای نمایش مطالب پست ها استفاده شده است. این تابع در صفحه تکی پست (منظور ادامه مطلب هست) متن کامل پست را چاپ می کنه ولی در صفحات دیگه مثل صفحه اصلی تا جایی که کد را قرار دادید را چاپ می کند اگر هم در پست مربوطه از این کد استفاده نکرده باشید در بقیه صفحات هم مثل صفحه ادامه مطلب متن کامل پست نمایش داده می شود. برای اینکه این مشکل حل بشه شما می تونید به جای تابع the_content از تابع the_excerpt استفاده نمایید.

در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.