در حال نمایش 7 نوشته - 1 تا 7 (از کل 7)
  • نویسنده

hadi1257
    مشارکت کننده

سلام
    من میخوام تو وبم کدهای آهنگ بزارم …..ولی نمی دونم جعبه کد جچوری بسازم
    از چندتا سایت کد جعبه رو برداشتم و داخل قسمت html گذاشتم ولی کد درون جعبه قرار نمیگیره…….
    مثلا من میخوام این کد رو بزارم تو جعبه نمیشه:

<div style=”height:90px;width:150px;overflow:scroll;background-color:#6E6E6E;”><!– Begin mordabesargarmi.blogfa.com –>
    <div align=center ><embed src=” http://setfa.net/images/2ys65u5cj4pst9aj2t8.swf” width=”76″ height=”35″ wmode=”transparent” type=”application/x-shockwave-flash” </embed></div class =mbody></center><center>mordabesargarmi</font></p></center>
    <!– End mordabesargarmi.blogfa.com.blogfa.com –>
    </div>

میخوام مثل این وب بشه….
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

hadi1257
    مشارکت کننده

سلام عکس هارو هم میزارم تا بهتر منظورمو رسونده باشم

عکس
    عکس 2

اینم کد متنی که میخوام داخل جعبه کد بزارم

<!– Begin mordabesargarmi.blogfa.com –>
    <div align=center ><embed src=” http://setfa.net/images/2ys65u5cj4pst9aj2t8.swf” width=”76″ height=”35″ wmode=”transparent” type=”application/x-shockwave-flash” </embed></div class =mbody></center><center>mordabesargarmi</font></p></center>
    <!– End mordabesargarmi.blogfa.com.blogfa.com –>

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

این مشکل به خاطر این پیش میاد که ویرایشگر متن بلاگفا کد هایی که داخل اون ثبت میشه را مثل مرورگر ها کامپایل می کنه و در این مسیر برخی از کدها حذف می شوند. در خود بلاگفا شما تقریبا کار خاصی نمی تونید انجام بدید بجز دو مورد زیر:

1. طبق آموزشی که در این مطلب داده شده می تونید به جای علامت باز و بسته تگ ها (<>) از کد اونها استفاده کنید تا دیگه کامپایل نشوند.
    2. به بخش صفحات جداگانه بلاگفا مراجعه کنید و با کلیک روی دکمه ایجاد صفحه جدید با ویرایش کامل کدها تمام کدها را به صورت دستی در جای مناسب قرار بدید تا کامپایل نشند, مثل کاری که وبلاگی که معرفی کردید انجام داده است.

hadi1257
    مشارکت کننده

ببخشید که اینو میگم ولی من سردر نیاوردم ینی باید چکار کنم کد رو ؟

سعید شعبانی
    کلید دار

1- در مورد اول شما می تونید به جای علامت های < و > که برای باز و بستن تگ های html استفاده می شوند از کد اون کاراکتر استفاده کنید. کد بعضی از کاراکتر های html را می تونید در صفحه HTML Entities ببینید.

2- در روش دوم شما یک برگه جدید از طریق دکمه ایجاد صفحه جدید با ویرایش کامل کدها ایجاد می کنید, و قادر خواهید بود که کدها را به صورت کامل در برگه قرار دهید.

در هر دو روش شما باید همونطور که خودتون هم متوجه شدید کدها را در نگ باز و بسته textarea قرار بدید تا کاربر به راحتی بتونه اون را کپی کنه.

hadi1257
    مشارکت کننده

سلام.
    ممنون از شما …بالاخره ساختم……رفتم صفحه جداگانه ساختم و کد ها رو دستی وارد کردم…و مشکل حل شد……اینم آدرسش
    فقط تنها مشکلی که دارم قالب درست حسابی نداره……بلد نیستم قالب بسازم…به نظرتون چکار کنم؟

سعید شعبانی
    کلید دار

اگر آشنایی با html و css اشته باشید خیلی راحت می تونید یک قالب قشنگ برای بلاگفا درست کنید.

در حال نمایش 7 نوشته - 1 تا 7 (از کل 7)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.