در حال نمایش 15 نوشته (از کل 31)
  • نویسنده

Amin
    مشارکت کننده

سلام من نفهمیدم باید چی کار کنم اگه باید کد بالا رو تو کد قبلی قرار بدم کاملش رو خودتون بدید ممنون

سعید شعبانی
    سرپرست کل

داداش واقعا ببخشید ( قصد جسارت ندارم ) ولی اگر شما خودتون هم کاری بکنید بد نیستا! حداقل خودتون سعی کنید بعضی از قسمتها که راحت هست را انجام بدید تا یاد بگیرید.

در مورد قرار دادن تصویر برای عنوان ها که کدش به شکل زیر هست.

div {
        background: url("sound.gif") no-repeat scroll right top;
        padding-right: 20px;
    }

فقط شما باید یک کلاس به div عنوان بدید و اون را جای این div بگذارید. مثلا اگر به div عنوان, کلاس at را دادید

echo '<div class="at"><a href="' . $audio_src . '">' . $audio_title . '</a></div>';

باید داخل css جای div هم .at را قرار بدید.

برای فاصله افتادن بین عنوان و پلیر هم همونطور که گفتم می تونید از margin-bottom استفاده کنید.

.at {
        margin-bottom : 20px;
    }

Amin
    مشارکت کننده
    این پاسخ به عنوان خصوصی علامتگذاری شده است.

سعید شعبانی
    سرپرست کل

خوب می تونید از همین حالا شروع به یاد گرفتن کدنویسی css و html کنید تا کارهای ساده ای مثل این دو مورد را خودتون به راحتی بتونید انجام بدید. یاد گرفتن کدنویسی هم سخت نیست میشه با تکرار و تمرین خیلی زود یادش گرفت و ازش استفاده کرد. برای اون تصویر ابتدا داخل کد اصلی جای

echo '<div><a href="' . $audio_src . '">' . $audio_title . '</a></div>';

خط زیر را قرار بدید.

echo '<div class="at"><a href="' . $audio_src . '">' . $audio_title . '</a></div>';

حالا فایل style.css قالب را باز کنید و کدهای زیر را به انتهای این فایل اضافه کنید.

.at {
        margin-bottom : 20px;
       background: url("sound.gif") no-repeat scroll right top;
       padding-right: 20px;
    }

تصویر sound.gif را هم در فولر قالب آپلود کنید.

راستی چرا همه پاسخ ها را به صورت خصوصی ارسال می کنید؟

Amin
    مشارکت کننده

سعید شعبانی
    سرپرست کل

خواهش می کنم عزیز, فقط نگفتی چرا همه پاسخ ها را به صورت خصوصی ارسال می کنید؟ اگر لازم نیست تا پاسخ ها را به پاسخ معمولی تبدیل کنم تا بقیه هم بتونند ببینند.

Amin
    مشارکت کننده

دادش جز دو تای آخری بقیه رو می خوای بذار

Amin
    مشارکت کننده

Amin
    مشارکت کننده

سعید شعبانی
    سرپرست کل

بله میشه, ولی لطف می فرمایید عملکرد اون دکمه ها را بگید تا بدونم می خواهید این دکمه ها براتون چه کار هایی را انجام بدند.

Amin
    مشارکت کننده

سعید شعبانی
    سرپرست کل

بله. لازم نیست ساختار زمینه دلخواه را تغییر بدید. این سایت که فرمودید از flash برای پخش فایل های صوتی استفاده کرده شما هم باید یک player فلش انتخاب کنید و کد اون را در سایتتون قرار بدید. پلاگین فلشی که مشابه نمونه استفاده شه در این سایت هست http://wpaudioplayer.com می باشد. شما آدرس فایل صوتی را بهش می دید و خودش پلیر را برای پخش صدا آماده می کند.

فردین
    مشارکت کننده

سلام خسته نباشید
    اقا سعید من این پلیرو رو دارم و روی سایتم اجرا میشه اما میخاستم بدونم چه طوری مثله اون سایت هایی که دوستمون گفت میتونم دکمه های پخش و دانلود رو قرار بدم
    در حد مبتدی اگر ممکن توضیح بدید

فردین
    مشارکت کننده

من پلیر رو تو این صفحه به صورت تست قرار دادم اما چه جوری باید مثله این سایت دکمه هارو قرار بدم که وقتی روش کلیک میکنه پخش بشه
    http://lohouf.com/content/100/
    ممنون اگر جواب بدید

فردین
    مشارکت کننده

تو این صفحه به صورت تست قرار دادم
    http://www.beytolnoor.ir/%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7/

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 31)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.