در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • #33915

  تم لاین
  مشارکت کننده

  امروزه شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای محبوبیت فراوانی در بین مردم و مخصوصاً جوانان می باشد. اکثر افراد برای افزایش فالوور کسب و کار خود و همچنین تبلیغات از اینستاگرام استفاده می کنند. در اینستاگرام، شما چه یک صفحه ی شخصی داشته باشید و چه یک صفحه ی تجاری تفاوتی ندارد مهم این است که تعداد لایک ها و همچنین تعداد فالوور های شما زیاد باشد. ما تصمیم گرفتیم در این مقاله به آموزش راهکار هایی برای افزایش فالوور و همچنین افزایش لایک در اینستاگرام بپردازیم.

  راهکار های افزایش فالوور های اینستاگرام به شکل طبیعی
  گاهی وقت ها تصاویر در اندازه های واقعی خود و بدون ویراش جذاب تر و زیبا تر هستند. بنابراین الزامی نیست که همیشه تصاویر خود را به شکل مربعی درآورید و آن را برش دهید. برای استفاده از عکس ها با اندازه ی واقعی خود و بدون تغییرات می توانید از برنامه های Instasize برای iOS، برنامه ی NoCrop for Instagram برای اندروید و همچنین برنامه ی Cropic برای ویندوز استفاده نمایید. با استفاده از این برنامه ها می توانید تصاویر دلخواه خود را بدون برش و با همان شکل اولیه ی خود به صورت افقی یا عمودی منتشر کنید.
  با توجه به تحقیقاتی که توسط انستیتو تکنولوژی Georgia و آزمایشگاه یاهو بر روی ۱٫۱ میلیون عکس منتشر شده در اینستاگرام انجام شد. مشخص شده است که افرادی که از عکس چهره در پست های اینستاگرامی خود استفاده می کنند دارای ۳۸ درصد لایک بیشتر و همچنین دارای ۳۲ درصد کامنت بیشتر هستند. بنابراین در انتشار پست های خود حتما این نکته را مدنظر داشته باشید.

  همچنین تحقیقات صورت گرفته در دانشگاه Winconsin مشخص کرده است که عکس هایی که دارای رنگ زرد و آبی بیشتری هستند باعث جلب توجه بیشتر افراد می شوند. بنابراین حتما در عکس های خود از رنگ آبی و زرد استفاده نمایید.

  منبع آسان برند با همکاری وب سایت روکش

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)

انجمن ‘بحث های دیگر’ برای جستار ها و پاسخ ها جدید بسته است.