در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده

mortez123
    مشارکت کننده

سلام، ساب دامینی ساخته بودم،‌ که بعدش مجبور شدم به دلیل اختلالاتی حذفش کنم، دوباره با همون نام ساخته بودم، اما وقتی که وردپرس رو می‌خواستم نصب کنم، ریدایرکت میشد به مثلا:
    example/subdomainname/wp-admin/install.php
    و ارور 404 می‌داد، در حالی که من ساب دامین ساخته بودم، اما انگار واقعا ساب دامین ساخته نشده بود، به هاست گفتم و مشکلم رو برطرف کرد، اما پیامی که داده اینه:
    «فایل htaccess‌نیز تغییر نام داده شده و برای استفاده از آن نیاز به ویرایش برخی ریدایرکت ها دارید.»
    وقتی ازشون پرسیدم که:‌ «منظورتون رو نمی‌فهمم، من توی این فایل چند کد برای امنیت سایت قرار دادم و افزونه‌ی دیگه ای هم که برای این کار ساخته شده چند خط کد اضافه کرده، یعنی مشکلی ایجاد میکنه؟»
    جواب داد که:
    «در این خصوص از یک برنامه نویس راهنمایی بگیرید»
    من هم بهترین مکان رو برای این کار انتخاب کردم.
    حالا مشکل چیه؟ نامی که روی این فایل گذاشته اینه:
    .htaccess.back
    تا اونجایی که می‌دونم بعضی ها برای امنیت سایتشون، حتی نام این فایل رو تغییر میدن که کسی دسترسی نداشته باشه به این فایل، حالا یعنی با عوض کردن نام این فایل به پیش فرض یعنی .htaccess مشکلی ایجاد نمیکنه؟ اصلا یه سوال دیگه، آیا همین فایل بوده که نمیذاشته تا وردپرس روی این ساب دامین نصب بشه؟ و این که منظور این کارشناس از ویرایش برخی ریدایرکت‌ها چیه؟ اگه خواستید این فایلو بررسی کنید بگید که من محتویات این فایل رو براتون پیوست کنم. تشکر، میدونم زیاد توضیح دادم، اما گفتم کامل باشه

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.