در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده

Hfahime
    مشارکت کننده

سلام
    میخوام برای سایتم فرم ثبت نام داشته باشم و میخوام اطلاعات کاربران در دیتابیس هم ذخیره بشه
    و همچنین فرم ورود
    خیلی سرچ کردم اما نه کد و نه افزونه ای که اینکارو برام انجام بده رو پیدا نکردم ممنون میشم کمکم کنید
    افزونهtmlهم نصب کردم ولی خوب نبود اگه کد باشه خیلی بهتره

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

نگاه کنید خود وردپس یک سیستم ثبت نام و مدیریت کاربری خوبی داره که میشه از همین سیستم پیشفرض وردپرس برای ذخیره اطلاعات کاربران در دیتابیس استفاده کرد. برای فرم ورود و خروج هم می تونید از افزونه هایی مثل Ciusan Register Login, Profile Builder, zM Ajax Login & Register و … استفاده کنید. اگر هم می خواهید خودتون فرم ورود و عضویت را کد نویسی کنید راحت ترین راه این هست که وارد صفحه ورود و عضویت وردپرس بشید و با ابزار Inspect element مرورگر کدهای مربوط به فرم ورود و عضویت را کپی کنید و در هرجایی که می خواهید قرار بدید. اگر هم می خواهید پیشرفته تر باشه می تونید خودتون این فرم ها را برنامه نویسی کنید.

Hfahime
    مشارکت کننده

برای ساختن فرم عضویت مثل این سایت به نظرتون کدوم راه بهتره؟http://research.nums.ac.ir/form_register.php?slc_lang=fa&sid=1

سعید شعبانی
    کلید دار

برای فرم ورود می تونید از افزونه هایی که گفتم استفاده کنید ولی برای اضافه کردن فیلد های جدیدی مثل عکس پرسنلی, کد ملی, جنسیت و … می تونید از افزونه هایی مثل Cimy User Extra Fields, Pie Register و … استفاده نمایید.

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.