در حال نمایش 9 نوشته - 1 تا 9 (از کل 9)
  • نویسنده

moheban
    مشارکت کننده

سلام
    من یه مشکلی دارم اینه که من یه افزونه اسلایدر دارم که در سایت قرار دادم و یک منوی آبشاری بالای اسلایدر دارم که میخوام این منو روی اسلایدر باز شود ولی الان مشکل اینه که زیر اسلایدر هست و نشون نمیده
    من عکس صفحه سایتم رو لینک کردم که اون خودش واضح مشکل رو نشون میده
    http://uupload.ir/files/6mlt_moshkel.jpg
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    باتشکر

moheban
    مشارکت کننده

راستی اسم مافزونه اسلایدرم smart slider 3 هست
    خواهشا راهنمایی کنید

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

این مشکل به دلیل کمتر بودن z-index منو نسبت به اسلایدر پیش آماده است. برای رفع این مشکل باید از طریق ویرایش فایل استایل قالب z-index منو را از اسلایدر بیشتر کنید. برای مثال اگر کلاس منو سایت شما nav باشه با استفاده از کد css زیر می تونید z-index اون را افزایش دهید.

.nav {
        z-index: 999;
    }

moheban
    مشارکت کننده

داداش دمت گرم مشکل منو حل شد ولی این z-index روی لوگویی که من دارم عمل نمیکنه برا کلاس لوگو چیکار کنم که اون کادر قرمز رنگم هم که جای لوگو هست بیاد روی اسلایدر ؟؟؟!!
    خیلی سپاسگزارم

سعید شعبانی
    کلید دار

برای لوگو علاوه بر z-index شما position لوگو را relative قرار بدید به احتمال 90 درصد باید درست بشه.

moheban
    مشارکت کننده

خیلی ممنون داداش
    مشکل برطرف شد با همون راهی که شما فرمودید

سعید شعبانی
    کلید دار

خیلی هم عالی, موفق باشید

moheban
    مشارکت کننده

جناب شعبانی سلام
    ضمن عرض ادب و احترام یه موردی برام پیش اومده خواستم از شما کمک بگیرم
    میخوام تو قالبم هر دسته از منوهام یک پیج جداگانه داشته باشه ینی اینکه بتونم به هرکدوم استایل خاصی برای چیدمان مطالبش داشته باشم
    الان من یک پیچ به نام category.php دارم که کدهای ارسال مطالبم در اون نوشته شده والان روی دسته ها میرم به عنوان مثال localhost/category/film
    یا localhost/category/music ولی من میخوام این دو دسته استایل ها جداگانه داشته باشه برا مطلب
    برای دسته هم نمیتونم لینک رو عوض کنم تا یه پیج به اون نام در فولدر قالب ایجاد کنم تا استایل خاص رو بدم
    ممنون میشم ازتون اگر راهنماییم کنید .
    http://uupload.ir/files/h7z1_moshkel3.jpg

سعید شعبانی
    کلید دار

جناب @moheban لطف کنید برای این موضوع یک تاپیک جدا باز کنید تا در اون تاپیک بتونم راهنمایی کنم. متشکرم

در حال نمایش 9 نوشته - 1 تا 9 (از کل 9)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.