در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)
  • نویسنده

mohsen001
    مشارکت کننده

سلام خسته نباشید و ممنونم از مطالب مفیدتون من از این افزونه استفاده کردم ولی یک سوال برام پیش امده ممنونم می شوم جواب منو بدید ۱-لینک های ایندکس شده توی گوگل مرتب نیست یک سری اضافاتم داره مورد دوم این هست که برخی از لینک هایی که از تگ ایندکس شدم کلمه بایگانی داره اون واسه چی هستش
    اینم آدرس سایتم هست ممنون میشوم من را راهنمایی کنید
    http://asan-hejrat.ir

mohsen001
    مشارکت کننده

به عنوان مثال منظورم از مرتب نبودن این است اگه به لینک زیر که در گوگل ایندکس شده توجه کنید
    تماس با ما | آسان هجرت – هتل منظور من از مرتب نبودن این کلمه هتل می باشد
    و مورد دوم که برخی از لینک هایی که در گوگل ایندکس شدن بایگانی در انها امده که من می خوام بایگانی ها حذف شوند مانند لینک زیر
    تور افر دار بایگانی | آسان هجرت – دریافت پکیج بروز ویزاها

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

لینک های ایندکس شده توی گوگل مرتب نیست یک سری اضافاتم داره

مهم عبارتی هست که شما در تگ title صفحه می بینید. برای صفحه تماس با ما در این تگ عبارت تماس با ما | آسان هجرت قرار دارد که همین عبارت هم دقیقا در نتایج جستجو دیده می شود, ولی بعد از این عبارت – هتل هم دیده میشه که من هرچی گشتم در سورس صفحه وجود نداشت. به احتمال بسیار زیاد بخش آخر را خود گوگل بر اساس الگوریتمی خاص به نتیجه این صفحه اضافه کرده است.

مورد دوم این هست که برخی از لینک هایی که از تگ ایندکس شدم کلمه بایگانی داره اون واسه چی هستش

درسته مطلبی که فرمودید در گوگل با عنوان تور افر دار بایگانی | آسان هجرت ایندکس شده است, ولی وقتی وارد سایتتون میشد عناون همین صفحه تورهای افردار هست. خوب با توجه به اینکه زمان ایندکس شدن این صفحه 24 Aug 2015 23:29:45 GMT بوده به احتمال زیاد عنوان این صفحه از سایت شما به شکل اول بوده و دیگه به همون شکل هم ایندکس شده. برای ایندکس مجدد این صفحه و صفحات دیگه می تونید از ابزار Fetch as Google استفاده کنید.

در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.