در حال نمایش 9 نوشته - 1 تا 9 (از کل 9)
  • نویسنده

followershop
    مشارکت کننده

سلام
    بعد از بروز رسانی جدید افزونه edd صفحه جزئیات خرید تغییر کرده
    قبلا نام مشتری تو صفحه ی جزئیات خرید معلوم بود
    عکس زیر :

مشکل با صفحه جزئیات خرید در افزونه edd

اما بعد از آپدیت اینجوری شده:

مشکل با صفحه جزئیات خرید در افزونه edd

من به اطلاعات نام مشتریان نیاز دارم اما بعد از این آپدیت کار مشکل شده و باید در صفحه جزئیات خرید روی : مشاهده جرئیات مشتری ” کلیک کنم تا نامش معلوم بشه
    چه کار کنم که نام و ایمیل مشتری مثل قبل معلوم باشه اما آپدیت فعلی و اطلاعات مشتریان حفظ بشه راهی هست؟

سعید شعبانی
    کلید دار

منظورتون دقیقا کدوم بخش افزونه easy digital downloads هست؟ لطفا آدرس اون صفحه ( مثلا : wp-admin/edit.php?post_type=download ) را قرار بدید.

followershop
    مشارکت کننده

wp-admin/edit.php?post_type=download&page=edd-payment-history&view=view-order-details&id=11001

سعید شعبانی
    کلید دار

خوب این تغییر در کدهای افزونه ایجاد شده و باید کدهای نسخه قبلی را در فایل مورد نظر قرار بدید. ابتدا به مسیر زیر برید

wp-content\plugins\easy-digital-downloads\includes\admin\payments

فایل view-order-details.php را با یک ویرایشگر متن باز کنید و دنبال خط زیر داخل این فایل بگردید.

<div id="edd-customer-details" class="postbox">

وقتی خط بالا را پیدا کردید خود این خط و کدهای از این خط به بعد را تا جایی که کد زیر هست را پاک کنید.

</div><!-- /#edd-customer-details -->

حالا به جای این کد هایی که پاک کردید کد های زیر را قرار بدید و فایل را ذخیره کنید. ببینید نتیجه چی میشه.

<div id="edd-customer-details" class="postbox">
    	<h3 class="hndle">
    		<span><?php _e( 'Customer Details', 'edd' ); ?></span>
    	</h3>
    	<div class="inside edd-clearfix">

<?php $customer = new EDD_Customer( edd_get_payment_customer_id( $payment_id ) ); ?>

<div class="column-container customer-info">
    			<div class="column">
    				<?php echo EDD()->html->customer_dropdown( array( 'selected' => $customer->id, 'name' => 'customer-id' ) ); ?>
    			</div>
    			<div class="column">
    				<input type="hidden" name="edd-current-customer" value="<?php echo $customer->id; ?>" />
    			</div>
    			<div class="column">
    				<?php if( ! empty( $customer->id ) ) : ?>
    					<?php $customer_url = admin_url( 'edit.php?post_type=download&page=edd-customers&view=overview&id=' . $customer->id ); ?>
    					<a href="<?php echo $customer_url; ?>" title="<?php _e( 'View Customer Details', 'edd' ); ?>"><?php _e( 'View Customer Details', 'edd' ); ?></a>
    					 | 
    				<?php endif; ?>
    				<a href="#new" class="edd-payment-new-customer" title="<?php _e( 'New Customer', 'edd' ); ?>"><?php _e( 'New Customer', 'edd' ); ?></a>
    			</div>
    		</div>

<div class="column-container new-customer" style="display: none">
    			<div class="column">
    				<strong><?php _e( 'Name:', 'edd' ); ?></strong> 
    				<input type="text" name="edd-new-customer-name" value="" class="medium-text"/>
    			</div>
    			<div class="column">
    				<strong><?php _e( 'Email:', 'edd' ); ?></strong> 
    				<input type="email" name="edd-new-customer-email" value="" class="medium-text"/>
    			</div>
    			<div class="column">
    				<input type="hidden" id="edd-new-customer" name="edd-new-customer" value="0" />
    				<a href="#cancel" class="edd-payment-new-customer-cancel edd-delete"><?php _e( 'Cancel', 'edd' ); ?></a>
    			</div>
    			<div class="column">
    				<small><em>*<?php _e( 'Click "Save Payment" to create new customer', 'edd' ); ?></em></small>
    			</div>
    		</div>

<?php
    		// The edd_payment_personal_details_list hook is left here for backwards compatibility
    		do_action( 'edd_payment_personal_details_list', $payment_meta, $user_info );
    		do_action( 'edd_payment_view_details', $payment_id );
    		?>

</div><!-- /.inside -->
    </div><!-- /#edd-customer-details -->

followershop
    مشارکت کننده

اینکارو کردم جواب نداد

followershop
    مشارکت کننده

فکرکنم تنها راهش اینه که به آپدیت قبلی برگردم ولی میترسم گزارشات و لیست مشتریان جذف بشه اونا تو چه پوشه ای هستن
    میخوام از طریق هاست داون گرید کنم افزونه رو

سعید شعبانی
    کلید دار

اگر با این کار نشد می تونید همین کاری که گفتید را انجام بدید. اطلاعات خرید ها، مشتریان و … در کل تمامی اطلاعات در دیتابیس ذخیره می شه و با دانگرید افزونه مشکی نباید برای اطلاعت پیش بیاد. برای اطمینان بیشتر می تونید قبل از جایگزین کردن نسخه قبلی افزونه با نسخه جدید یک بکاپ کامل از دیتابیس و فایل ها وردپرس بگیرید.

followershop
    مشارکت کننده

دانگرید کردم اما مشکل پابرجاست حتی به چند نسحه قبل اما صفحه جزئیات محصول به همان شکل قبل است

سعید شعبانی
    کلید دار

خوب شما ببینید در چه نسخه ای به اون شکل بوده بعد تمام فایل های نسخه فعلی را پاک کنید و فایل های اون نسخه را آپلود کنید ببینید درست میشه.

در حال نمایش 9 نوشته - 1 تا 9 (از کل 9)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.