در حال نمایش 15 نوشته - 1 تا 15 (از کل 18)
  • نویسنده

pouya14
    مشارکت کننده

سلام خسته نباشید. ببخشید چرا پس از نصب قالب دوهزار و سیزده آبی آیکون هاش این شکلی میشن؟

مشکل با قالب ۲۰۱۳ آبی وردپرس

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

در قالب 2013 وردپرس برای نمایش برخی از آیکون ها از فونت آیکون genericons استفاده شده است. برای نمایش صحیح این آیکون ها باید فایل genericons.css که در مسیر wp-content/themes/twentythirteen/fonts/genericons.css قرار دارد به درستی اجرا شود. شما ببینید که آیا این فایل در پوشه قالب 2013 موجود هست یا خیر؟

pouya14
    مشارکت کننده

سلام . تو خود پوشه fonts تو مسیری که گفتید چنین فایلی وجود نداره ولی تو همون مسیر پوشه یه پوشه به اسم genericons وجود داره

سعید شعبانی
    کلید دار

درسته من نسخه قدیمی تر این قالب را بررسی کردم که اون فایل داخل فولدر fonts قرار داشت. ولی در جدیدترین نسخه قالب 2013 وردپرس شما باید داخل فولدر genericons فایل genericons.css را داشته باشید. برای اطمینان بیشتر می تونید تمام فایل های قالب را دوباره آپلود کنید تا اگر فایلی آپلود نشده یا به صورت ناقص آپلود شده درست بشه.

pouya14
    مشارکت کننده

آقا سعید تمام فایل ها رو دونه دونه آپلود کنم یا کلا قالب رو آپلود کنم؟

سعید شعبانی
    کلید دار

فرقی نمی کنه می تونید کل فایل های قالب را پاک کنید و دوباره اونها را آپلود کنید. فقط مهم این هست که مطمئن بشید که همه فایل های قالب به درستی در هاست سایت شما آپلود شده باشند.

pouya14
    مشارکت کننده

سلام من دوباره آپلود کردم فایل ها رو ولی بازم درست نشده. همه میگن مشکل از فراخوانی فونت هاست. اگر بهتون یوزر و پسورد بدم میتونید یه چک کنید ببینید مشکل از کجاست؟

سعید شعبانی
    کلید دار

خوب درسته مشکل از فراخوانی فونت هاست, برای همین هم گفتم که دوباره فایل های قالب را آپلود کنید. لطفا آدرس سایتتون را بگید تا ببینم چرا اینطور میشه.

pouya14
    مشارکت کننده

سعید شعبانی
    کلید دار

داداش مشکل از قالب 2013 هست. شما قالب 2013 را از خود وردپرس دانلود کنید. lالبته منظورم قالب 2013 آبی که از روکش دانلود کردید نیست, منظورم قالب 2013 اصلی هست چون قالب 2013 آبی برای اجرا شدن نیاز به قالب 2013 اصلی دارد.

pouya14
    مشارکت کننده

داداش قالب 2013 اصلی فارسیشو دانلود کنم یا انگلیسیش؟ 😀 والا قالب 2013 فارسیشم که همراه وردپرس نصب شد آیکون هاش این شکلی بود
    اگه لینکی چیزی از قالب اصلی داری بدی ممنون میشم داداش

سعید شعبانی
    کلید دار

شما از نسخه اصلی (نسخه انگلیسی) قالب 2013 استفاده کنید. فایل های فارسی ساز قالب 2013 داخل وردپرس قرار داره دیگه نمی خواهد از نسخه فارسی استفاده کنید مگر اینکه بخواهید تغییرات خاصی را در قالب ایجاد کنید. قالب اصلی هم می تونید از لینک https://wordpress.org/themes/twentythirteen دانلود کنید. کلا قالب 2013 را پاک کنید بعد دوباره از طریق داشبورد وردپرس اون را نصب کنید, اینجوری دیگه باید درست بشه.

pouya14
    مشارکت کننده

داداش این کارو انجام دادم آیکون ها خوب شد حالا فونتش بد شده 😐 خودت یه چک کن 😐

سعید شعبانی
    کلید دار

خوب حالا قالب آبی 2013 وردپرس که از روکش دانلود کردید را فعال کنید تا قالب بشه آبی. برای تغییر فونت ها هم خوب باید قالب را ویرایش کنید.

pouya14
    مشارکت کننده

داش سعید حالا قالب آبی رو نصب کردم متاسفانه بلد نیستم فونت هارو ویرایش کنم

در حال نمایش 15 نوشته - 1 تا 15 (از کل 18)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.