در حال نمایش 14 نوشته - 1 تا 14 (از کل 14)
  • نویسنده

amirkhosravi
    مشارکت کننده

سلام
    اول از همه متشکرم از شما که پاسخ میدهید
    من تمام تنظیمات سئو رو انجام دادم و بخوبی کار میکرد تا اینکه بمشکل خوردم
    من تمام فیلد های سئو که مربوط به افزونه سئو هست رو برای مطالب و نوشته ها پر میکنم اما اونا نمایش داده نمیشه و بصورت پیشفرض عنوان سئو همون اسم نوشته و توضیحات هم خلاصه مطلب و در برگه ها مطالب هدر در جستوجو گوگل میان باید چیکار کنم ؟
    خودم فکر میکنم از افزونه هست
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

ابتدا پیشنهاد می کنم قالب سایتتون را با استفاده از آموزش آماده سازی قالب وردپرس برای افزونه WordPress SEO by Yoast با این افزونه هماهنگ کنید. اگر مشکل حل شد که خیلی هم خوب در غیر اینصورت لطفا آدرس سایتتون را قرار بدید تا بررسی کنم.

amirkhosravi
    مشارکت کننده

ممنون برای راهنمایی
    من مطلبو خوندم اما درست متوجه نشدم باید چیکار کنم
    لطفا اگه کد خاصی رو باید جایی بزارم یه مقدار واضح تر بگید .

amirkhosravi
    مشارکت کننده
    این پاسخ به عنوان خصوصی علامتگذاری شده است.

amirkhosravi
    مشارکت کننده
    این پاسخ به عنوان خصوصی علامتگذاری شده است.

سعید شعبانی
    کلید دار

شما داخل فایل header.php بعد از

<meta charset=”<?php bloginfo( ‘charset’ ); ?>” />

کد زیر را قرار بدید.

<title><?php wp_title(); ?></title>

حالا هر طور که تنظیمات افزونه را انجام بدید به همون شکل هم باید خروجی صفحات ایجاد شوند.

amirkhosravi
    مشارکت کننده

ممنون فکر میکنم درست شد ولی هنوز توضیحات در نتایج گوگل اونی نشده که در قسمت فیلد های سئو پر میکنم
    بستگی به زمان داره؟

سعید شعبانی
    کلید دار

بستگی به زمان داره؟

بله به زمان بستگی داره, شما باید صبر کنید تا گوگل دوباره به صفحات سایت شما مراجعه کنه و ایندکس های قبلی را بروز کنه تا این تغییرات جدید در ایندکس های گوگل اعمال شوند.

amirkhosravi
    مشارکت کننده

سلام متاسفانه هنوز مشکل حل نشده اگه لطف کنید یه نگاهی بندازید
    https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=playstationplus.ir

amirkhosravi
    مشارکت کننده

این لینک هم یه نگاهی بندازید
    https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=%D8%AD%D9%85%D8%B4%D8%BA%D8%B3%D9%81%D8%B4%D9%81%D9%87%D8%AE%D8%AF%D8%AD%D9%85%D8%B9%D8%B3.%D9%87%D9%82
    اینطوری درسته ولی تو سرچ انگلیسی هنوز نه

سعید شعبانی
    کلید دار

الان که همه چیز که درست هست. اگر منظور شما از حل نشدن مشکل, نمایش عبارت playstationplus به جای پلی استیشن پلاس , PlayStation® : PS4™, PS3™, PS Vita در زمانی که playstationplus.ir را جستجو می کنید است, باید خدمتتون عرض کنم که هیچ جای نگرانی ای نیست چون گوگل با توجه به الگوریتم هایی که داره برای هر عبارتی که جستجو میشه از ییک عنوان ثابت استفاده نمی کنه. یعنی وقتی شما عبارت playstationplus.ir را جستجو کنید یک چیز را به عنوان title قرار می ده و وقتی که عبارت پلی استیشن پلاس , PlayStation® : PS4™, PS3™, PS Vita را جستجو کنید یک چیز دیگه ای رو نشون می ده. وقتی که مقدار قرار گرفته در تگ title درست باشه دیگه لازم نیست به این چیزها توجه کنید چون گوگل خودش می دونه چیکار کنه. برای اطمینان بیشتر هم می تونید صفحه کش سایتتون در گوگل را بررسی کنید, می بینید که در این صفحه عنوان صفحه پلی استیشن پلاس , PlayStation® : PS4™, PS3™, PS Vita است.

amirkhosravi
    مشارکت کننده

اخه توضیحات هم مشکل داره قدیم اینطور نبود
    مهم تر از همه برای من توضیحاتی هست که زیر عنوان میزنه الان تو این حالت تاریخ و چنتا چیز دیگرو میزنه که اصلا مربوط به مطلب نیست

amirkhosravi
    مشارکت کننده

https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=playstationplus.ir
    شما اگه همین ادرسو چک کنید برای توضیحات صفحات گزینه های منو و بعضی چیزهایی که تو هدر هست رو نمایش میده

سعید شعبانی
    کلید دار

برای توضیحات هم همین مسئله ای که گفتم وجود داره. در حال حاظر متا تگ توضیحات صفحه اصلی سایت شما به شکل زیر است, ولی گوگل برای نمایش اطلاعات به کسی که داره جستجو می کنه به این موارد فقط بسنده نمی کنه و خودش با توجه به محتوای صصفحات سایت شما و همچنین عبارت جستجو بخش های مختلفی از قالب را به عنوان توضیحات نشون می ده. شما متا تگ توصیحات و عنوان را به درستی وارد کنید دیگه لازم نیست نگران این چیز ها باشید.

<meta name="description" content="وب سایت رسمی PLAYSTATION مرجع معرفی,پشتیبانی و فروش محصولات کمپانی پلی استیشن در ایران اخرین اپدیت ها و بازی ها فروش PS4 ,PSVITA , PS3 , PSP , PS2 , GAME"/>

در حال نمایش 14 نوشته - 1 تا 14 (از کل 14)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.