در حال نمایش 8 نوشته - 1 تا 8 (از کل 8)
  • نویسنده

mra525
    مشارکت کننده

سلام دامنه من ahmadistores.ir هست .
    مشکل من اینه که اول بره نصب ورد پرس فایل زیپ ورد پرس رو تو public-html اپلود کردم بعدش اکسترکت کردم و زیپ رو پاک کردم . سپس محتوی فایل ورد پرس رو از پوشه ورد پرس خارج کردم و در public-html ریختم ، بعدش کارای wp-config رو انجام دادم ، حالا الان ادرس دامین رو تو مرورگر وار میکنم صفحه نصب رو نمیاره ، اگه کارم اشتباه بوده بگید و کمکم کنید ، ممنون

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

مراحلی که فرمودید همگی صحیح هستند و با این توضیحات با وارد کردن آدرس http://ahmadistores.ir باید وارد مراحل نصب وردپرس شوید. اما به نظر می رسه شما این مرحله را هم طی کردید چون با وارد شدن به مسیر http://ahmadistores.ir/wp-admin/install.php با پیام پیش از‌ این راه‌اندازی شده است روبرو می شویم. تنها مشکلی که به نظر من این بین وجود داره انتقال ندادن کامل فایل های وردپرس از فولدر wordpress به public_html و باقی ماندن مسیر wordpress در آدرس سایت هست. این را با دقت بررسی کنید بببنید که همه فایل های این فولدر به درستی منتقل شدند و فولدر wordpress را هم به طور کامل حذف کردید. بعد از این کار طبق مطلب حل مشکل وردپرس هنگام تغییر آدرس سایت در بخش تنظیمات آدرس هایی قدیمی را به آدرس جدید تغییر بدید ببینید مشکل رفع میشه یا نه.

mra525
    مشارکت کننده

آیا در فایل public-html علاوه بر فایل های ککپی شده از وردپرس فایل های دیگری نیز موجود میباشد؟

mra525
    مشارکت کننده

با سلام سوال قبل رو پاسخ دهید لطفا !
    یه سوال دیگه داشتم میشود چند قالب فروشگاهی ووکامروس خوب و رایگان برای من نام ببرید ممنون

mra525
    مشارکت کننده

من از شرکتی هاست را خریدم درخواست نصب دادم ، نصب کردند یک ساعت خوب کار میکرد وورپرس اما بعدش دوباره بازدن ادرس دامین صفحه کاملا سفید می آید بدون هیچ چیزی

سعید شعبانی
    کلید دار

آیا در فایل public-html علاوه بر فایل های ککپی شده از وردپرس فایل های دیگری نیز موجود میباشد؟

بستگی به جایی که هاست را ازش می خرید داره. برخی از هاست ها یک فایل پیشفرض مثلا به اسم index.php , index.html و … دارند که شامل یک سری محتوای پیشفرض است. اگر چنین فایلی بود باید اون را پاک کنید.

یه سوال دیگه داشتم میشود چند قالب فروشگاهی ووکامروس خوب و رایگان برای من نام ببرید ممنون

قالب رایگان ووکامرس که زیاد هست. برای نمونه میشه Storefront را نام برد که قالب رسمی ووکامرس هست. با جستجوی عبارت free woocommerce themes در گوگل می تونید قالب های رایگان زیادی برای ووکامرس پیدا کنید.

من از شرکتی هاست را خریدم درخواست نصب دادم ، نصب کردند یک ساعت خوب کار میکرد وورپرس اما بعدش دوباره بازدن ادرس دامین صفحه کاملا سفید می آید بدون هیچ چیزی

بهتر هست اون وردپرسی که شرکت هاستینگ براتون نصب کرده را کلا پاک کنید (پاک کردن فایل های وردپرس و دیتابیس ساخته شده) و خودتون مطابق با آموزش آموزش نصب وردپرس روی هاست به صورت کامل وردپرس را از اول نصب کنید.

mra525
    مشارکت کننده

قالب ووکامرس فارسی میخوام اگه اونی که گفتی سرچ کنم که انگلیسی میاره!
    لطفا آموزش مدریت از مبتدی تا پیشرفته ووکامرس بره فروشگاه رو بگید یا لینک بدید ممنون

سعید شعبانی
    کلید دار

خوب می تونید عبارت “قالب رایگان ووکامرس فارسی” را جستجو کنید چون تعداد قالب ها زیاد هست. برای آموزش ووکامرس هم فعلا می تونید از لینک زیر استفاده کنید.

http://wpu.ir/xmn07

در حال نمایش 8 نوشته - 1 تا 8 (از کل 8)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.