در حال نمایش 8 نوشته - 1 تا 8 (از کل 8)
  • نویسنده

ali78
    مشارکت کننده

سلام من هر کاری می کنم سایتم رو گوگل یا موتور های جستجو نمیره مشکل کجاست سایتمو حتی سئو کردم و حل نشد فقط دو دامنه دارم یعنی دو دامنه در یک سایت نشون می دن ali-faraji.ir و freeforall.ir این که مشکلی نداره ؟؟ چیکار کنم

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

سایت شما در گوگل با هر دو دامینی که فرمودید ایندکس شده است. می تونید با جستجوی عبارت site:freeforall.ir مطمئن بشید. اما اینکه همه صفحات یک سایت با دو تا دامین در دسترس باشه اصلا خوب نیست. چون گوگل و سایر موتور های جستجو فکر می کنند تمامی مطالب این سایت که دارای دو دامین است کپی هم می باشند و به احتمال بسیار بالا سایت شما را اسپم شناسایی و در نتیجه از نتایج حذف نمایند. اگر لازم هست که از هر دو این دامین ها استفاده کنید می تونید یکی از دامین ها را به عنوان دامین اصلی سایت در نظر بگیرید و دامین دومی را به دامین اصلی منتقل (redirect) کنید.

ali78
    مشارکت کننده

خب الان اگه یکی از دامنه ها رو حذف کنم درست میشه؟؟

ali78
    مشارکت کننده

چگونه می تونم از طریق cpanel دامنم رو به دامنه اصلی ببرم یعنی ali-faraji.ir که اصلی freeforall.ir ببرم redirect کردنو بلدم اینو میشه راهنمایی کنید.

سعید شعبانی
    کلید دار

شما در بخش redirect کنترل پنل cpanel می تونید دامین دوم را به دامین اصلی ریدایرکت کنید.

ali78
    مشارکت کننده

ببینید الان دامنه اصلی من ali-faraji.ir هستش و من می خوام freeforall.ir دامنه اصلی کنم بعد redirect کنم چون وقتی می خوام redirect بکنم ارور می ده چون ali-faraji.ir دامنه اصلی و قبول نمی کنه به freeforall.ir تبدیل بشه (شما فقط تغییر دامنه در cpanel توضیح بدین)

ali78
    مشارکت کننده

ببینید الان دامنه اصلی من ali-faraji.ir هستش و من می خوام freeforall.ir دامنه اصلی کنم بعد redirect کنم چون وقتی می خوام redirect بکنم ارور می ده چون ali-faraji.ir دامنه اصلی و قبول نمی کنه به freeforall.ir تبدیل بشه (شما فقط تغییر دامنه در cpanel توضیح بدین)

درکل من دو دامنه دارم (ali-faraji.ir و freeforall.ir) الان دامین اصلی من ali-faraji.ir میخوام freeforall.ir دامین اصلی کنم (لطفا در cpanel آموزششو توضیح بدین)

سعید شعبانی
    کلید دار

برای تعیین دامنه اصلی هاستی که استفاده می کنید بهترین گزینه پشتیبانی هاست شما هست. می تونید با پشتیبانی هاستینگی که استفاده می کنید تماس بگیرید و ازشون بخواهید تا دامین اصلی سایت شما را freeforall.ir قرار بدند و دامین ali-faraji.ir را هم به دامنه اصلی ریدایرکت کنند.

در حال نمایش 8 نوشته - 1 تا 8 (از کل 8)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.