در حال نمایش 8 نوشته - 1 تا 8 (از کل 8)
  • نویسنده

hadihosseini
    مشارکت کننده

با سلام
    من قالب(قالب مجله ای I-transform وردپرس) رو نصب کردم ولی عکسهای اسلایدر رو نمایش نمیده

hadihosseini
    مشارکت کننده

نه
    دوباره فقط بجای عکس در اسلایدر یه کادر سفید نمایش می ده

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

برای اینکه اسلاید های اسلایدر این قالب I-transform وردپرس دارای تصویر شوند شما باید برای هر پستی که ارسال می کنید یک تصویر شاخص تعیین کنید. لطفا آدرس سایتتون را هم قرار بدید تا ببینم مشکل چی هست.

hadihosseini
    مشارکت کننده

سلام من تازه با ورد پرس شروع به کار کردم
    از راهنمای هاتون ممنون
    nemabatis.ir

سعید شعبانی
    کلید دار

ورود شما به جامعه وردپرسی را تبریک می گم, خوب همونطور که گفتم شما باید برای پست هایی که ارسال می کنید تصویر شاخص قرار بدید تا در اسلایدر به نمایش در آیند.

hadihosseini
    مشارکت کننده

ممنون
    ببخشید میشه یه راهنمایی کنین که چکار باید بکنم
    از اولش
    با تشکر

hadihosseini
    مشارکت کننده

سلام
    میشه راهنمایی کنید

سعید شعبانی
    کلید دار

نگاه کنید وردپرس دارای یک ویژگی به نام تصویر شاخص هست که به شما این امکان رو می دهد تا از طریق صفحه ارسال و ویرایش پست ها بتونید خیلی راحت یک تصویر خاص را به اون پست اختصاص بدید. وقتی که برای ارسال مطلب جدید وارد مسیر داشبورد » نوشته ها » افزودن نوشته شدید در سمت چپ صفحه (در نسخه فارسی وردپرس) یک جعبه با عنوان تصویر شاخص قرار دارد. شما از طریق کلیک کردن روی لینک قرار دادن به‌عنوان تصویر شاخص که در همین بخش قرار داده شده می تونید یک تصویر را به عنوان تصویر شاخص اون پست آپلود کنید. بعد اینکه اینکار را انجام دادید پست را منتشر کنید تا بتونید تغییرات را در قالب مشاهده نمایید.

در حال نمایش 8 نوشته - 1 تا 8 (از کل 8)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.