در حال نمایش 15 نوشته - 1 تا 15 (از کل 17)
  • نویسنده

mk-73
    مشارکت کننده

سلام خدمت دوست گرامی ؛من قبلا سایتم را بر روی یک هاستی که خریداری کرده بودم اپلود کرده ام بعد دوباره به دلیل تغییرات برش داشتم ویک صفحه کامینگ سونگ طراحی کردم ودوباره اپلود کردم وفایل های سایت قبلیمو از روی هاست پاک کردم الان دوباره که سایت اصلی ام را روی هاستم اپلود کردم وفایل های مربوط به صفحه کامینگ سونگم را پاک کردم بازم در کش وجود دارد فایل های صفحه کامینگ سونگم یعنی وقتی ادرس سایتم را که تایپ میکنم بازم صفحه کامینگ سونگ باز میشه فکر میکنم مشکلی در کش هاست وجود داشته باشه بعد الان دوباره فقط یک صفحه خالی به نمایش درمی اید ممنون میشم کمکم کنید ادرس سایتم .

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

به احتمال بسیار زیاد این مشکل از حافظه کش مرورگر رایانه شما هست. یعنی هنوز صفحه coming soon در حافظه اون قرار داره. شما حافظه کش مرورگر را کامل پاک کنید بعد ببینید بازم مشکل داره یا نه. اگر مشکل حل نشده لطفا آدرس سایتتون را قرار بدید تا ببینم مشکل از کجا هست.

mk-73
    مشارکت کننده

نه مشکلم حل نشد این ادرس سایتم است

mk-73
    مشارکت کننده

wp1web.ir

سعید شعبانی
    کلید دار

در حال حاظر که خطای Error establishing a database connection دیده می شود. خوب حالا با ویرایش فایل wp-config.php وردپرس و وارد کردن اطلاعات صحیح دیتابیس دیگه مشکلی که فرمودید نباید ایجاد بشه.

mk-73
    مشارکت کننده

خب اقای شعبانی دوست عزیز من در حال انجام کانفیگ کردن فایل wp-config.phpبودم که شما نگاه کردید الان نگاه کنید من فایل های سایتم را بطور کامل اپلود کردم قبلا خوب بوده الان نمیدونم چیکار کنم ومشکلش کجاست خواهش میکنم کمکم کنید.

mk-73
    مشارکت کننده

اگه مشخصات هاستمم خواستید ایمیلتون رو بدید بفرستم براتون.

سعید شعبانی
    کلید دار

الان یک صفحه سفید دیده می شه. لطفا اطلاعات ورود به هاست را در همین تاپیک با زدن تیک گزینه تنظیم به عنوان پاسخ خصوصی ارسال کنید تا ببینم مشکل از کجا هست.

mk-73
    مشارکت کننده
    این پاسخ به عنوان خصوصی علامتگذاری شده است.

سعید شعبانی
    کلید دار

الات صفحه اصلی سایتتون هم نشون داده میشه. لطفا اطلاعات ورود به وردپرس را هم قرار بدید ببینم می شه کاریش کرد.

mk-73
    مشارکت کننده
    این پاسخ به عنوان خصوصی علامتگذاری شده است.

mk-73
    مشارکت کننده

من در ادرس دهی ها دچار مشکل شدم شما الان قبل از فوتر روی بکگرانده که دکمه ثبت نام گذاشتم کلیک بکنید بعد ادرس رو نگاه بکنید ادرس لوکال را نمایش میدهد.

سعید شعبانی
    کلید دار

داداش فکر کنم مشکلات رفع شده باشند دیگه. فقط یک سری لینک اشتباه داخل قالب وجود داره و اینکه هنوز قالب تکمیل نشده. اگر بازم این چنین مشکلاتی پیش اومد می تونید وارد تنظیمات پیوند های یکتا وردپرس بشید و روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید تا اگر مشکلی در آدرس صفحات وجود داشت حل شود.

mk-73
    مشارکت کننده

ممنون اقای شعبانی نه هنوز کامل نشده قالب سایتم فقط الان میخواستم نظرتو در مورد قالب سایتم طراحی ها را عنوان کنی برام انتقاد وپیشنهادویک سوال دیگه ام داشتم اینه که شما اگه نگاه کنی بعد از اسلاید شو من بخش طراحی سایت وطراحی قالب ونمونه کارها وسئو سایت دارم خب که هر کدامشو یک ادامه مطلب میخوره که قالب هر کدامشان تقریبا یکی است چگونه میتونم این را پیاده سازی کنم یعنی منظورم اینه که ساخت صفحه مجزا برای هرکدامشان بلدم اما از انجایی که قالبشان یکی است یک صفحه با محتوای متفاوت در هر لود شدن خب نکته بعدی اینه که من چه تابعی را باید درون لینک ادامه مطلب قرار دهم که با کلیک صفحه مورد نظر به بخش ها باز شود.

سعید شعبانی
    کلید دار

میخواستم نظرتو در مورد قالب سایتم طراحی ها را عنوان کنی برام انتقاد وپیشنهاد

قالب خوبی را درست کردید ولی برای بهتر شدن همین قالب می تونید روی رنگ بندی, اندازه المان ها, رنگ و اندازه فونت ها بیشتر کار کنید.

یک سوال دیگه ام داشتم اینه که شما اگه نگاه کنی بعد از اسلاید شو من بخش طراحی سایت وطراحی قالب ونمونه کارها وسئو سایت دارم خب که هر کدامشو یک ادامه مطلب میخوره که قالب هر کدامشان تقریبا یکی است چگونه میتونم این را پیاده سازی کنم یعنی منظورم اینه که ساخت صفحه مجزا برای هرکدامشان بلدم اما از انجایی که قالبشان یکی است یک صفحه با محتوای متفاوت در هر لود شدن خب نکته بعدی اینه که من چه تابعی را باید درون لینک ادامه مطلب قرار دهم که با کلیک صفحه مورد نظر به بخش ها باز شود.

بخش ادامه مطالب پست های وردپرس از فایل single.php استفاده می کند. شما برای ادامه مطالب این فایل را تکمیل کنید. برای لیست کردن مطالب هر بخش هم می تونید از حلقه های وردپرس استفاده کنید.

در حال نمایش 15 نوشته - 1 تا 15 (از کل 17)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.