در حال نمایش 5 نوشته - 1 تا 5 (از کل 5)
  • نویسنده

saman123
    مشارکت کننده

با سلام
    برای یکی از سایت هام از ی قالب خوب استفاده میکنم ، اما چون html5 هست من بعضی جاهاشو درک نمیکنم ، ی سری فایل های اضافه داره که اونارم درک نمیکنم ، خلاصه اینکه فایل هدر من اصلا از تایتل استفاده نشد !!!! چنانچه شما بخواین این فایل رو برای افزونه وردپرس سئو آماده کنید چه کدهایی رو بهش اضافه میکنید ؟؟..
    مشکل بعدی اینکه این قالب بصورا تک صفحه ای هست ، در ایندکس های گوگل عنوان اصلی شایت اینجوری ایندکس شده (خانه-اسم سایت ) چرااینجوری شده ؟؟؟ من توقع داشتم فقط عنوان سایت در صفحه اصلی بیاد … بعضیا میگن اسم برگه نخست رو عوض کن و اسم سایت رو بذار ، اینجوری که میشه ( اسم سایت – اسم سایت ) تکراری میشه که !!! نظرتون در این مورد چیه
    فایل کامل هدر

<!DOCTYPE html><!-- HTML 5 -->

<html <?php language_attributes(); ?>>

<head>

<meta charset="<?php bloginfo( 'charset' ); ?>" />

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1">

<link rel="profile" href="http://gmpg.org/xfn/11" />

<link rel="pingback" href="<?php bloginfo( 'pingback_url' ); ?>" />

<?php /* Embeds HTML5shiv to support HTML5 elements in older IE versions plus CSS Backgrounds */ ?>

<!--[if lt IE 9]>

<script src="<?php echo get_template_directory_uri(); ?>/js/html5shiv.min.js" type="text/javascript"></script>

<![endif]-->

<?php wp_head(); ?>

</head>

<body <?php body_class(); ?>>

<?php // Get Theme Options from Database

$theme_options = leeway_theme_options();

?>

<div id="topheader-wrap">

<?php locate_template('/inc/top-header.php', true); ?>

</div>

<div id="wrapper" class="container hfeed">

<div id="header-wrap">

<header id="header" class="clearfix" role="banner">

<div id="logo" class="clearfix">

<?php do_action('leeway_site_title'); ?>

<?php // Display Tagline on header if activated

if ( isset($theme_options['header_tagline']) and $theme_options['header_tagline'] == true ) : ?>			

<h2 class="site-description"><?php echo bloginfo('description'); ?></h2>

<?php endif; ?>

</div>

<nav id="mainnav" class="clearfix" role="navigation">

<h4 id="mainnav-icon"></h4>

<?php 

// Get Navigation out of Theme Options

wp_nav_menu(array('theme_location' => 'primary', 'container' => false, 'menu_id' => 'mainnav-menu', 'echo' => true, 'fallback_cb' => 'leeway_default_menu', 'before' => '', 'after' => '', 'link_before' => '', 'link_after' => '', 'depth' => 0));

?>

</nav>

</header>

</div>

<?php // Display Custom Header Image

leeway_display_custom_header(); ?>

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

خلاصه اینکه فایل هدر من اصلا از تایتل استفاده نشد !!!! چنانچه شما بخواین این فایل رو برای افزونه وردپرس سئو آماده کنید چه کدهایی رو بهش اضافه میکنید ؟؟..

درسته در کدهایی که شما قرار دادید تگ title وجود نداره ولی قبل از بسته شدن تگ head تابع wp_head قرار داره که اکثر افزونه ها از این تابع برای اضافه کردن اطلاعات مربوطه به تگ head استفاده می کنند. خوب حالا اول باید ببینید که آبا در فایل های دیگه قالب تگ title به سربرگ قالب اضافه شده یا نه. اگر نشده بود شما می تونید تگ title را خودتون بر اساس آموزش آماده سازی قالب وردپرس برای افزونه WordPress SEO by Yoast به قالب اضافه کنید تا افزونه سئو وردپرس بتونه به راحتی عنوان صفحات قالب را مدیریت کند.

مشکل بعدی اینکه این قالب بصورا تک صفحه ای هست ، در ایندکس های گوگل عنوان اصلی شایت اینجوری ایندکس شده (خانه-اسم سایت ) چرااینجوری شده ؟؟؟ من توقع داشتم فقط عنوان سایت در صفحه اصلی بیاد … بعضیا میگن اسم برگه نخست رو عوض کن و اسم سایت رو بذار ، اینجوری که میشه ( اسم سایت – اسم سایت ) تکراری میشه که !!! نظرتون در این مورد چیه

خوب اول باید ببینیم که برگه نسخت سایت شما از کجا مدیریت میشه. اگر شما یک برگه درست کردید و اون را به عنوان برگه نخست استفاده می کنید باید در تنظیمات افزونه سئو در همون برگه عنوان را تغییر بدید در غیر اینصورت باید از طریق مسیر داشبورد » سئو » عنوان ها & متاها » خانه عنوان صفحه نخست را تغییر بدید. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تنظیم افزونه سئو را می تونید در پست های زیر دنبال کنید:

آموزش سئو وردپرس به صورت کامل با افزونه WordPress SEO
    آموزش نوشتن مطلب بهینه سازی شده توسط افزونه سئو وردپرس

saman123
    مشارکت کننده

تگ تایتل رو که شما برای این افزونه دادین میذارم توو سورس html من دوتا عنوان میاد … چه کنم؟؟؟ پاکش کنم؟؟؟

saman123
    مشارکت کننده

Up…….

سعید شعبانی
    کلید دار

سامان عزیز لطفا صبر کنید, پاسختون را حتما می دهم ولی ممکن هست بعضی از مواقع به خاطر مشغولیت هایی که دارم کمی بیشتر طول بکشه, نمی خواهد برای یادآوری اسپم بفرستید.
    خوب اگر قبل از قرار دادن تگ تایتل در قالب شما تگ تایتل را دارید دیگه لازم نیست تگ تایتل را خودتون در قالب قرار بدید. چونکه یک جای قالب سایت شما اینکار انجام شده.

در حال نمایش 5 نوشته - 1 تا 5 (از کل 5)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.