در حال نمایش 13 نوشته - 1 تا 13 (از کل 13)
  • نویسنده

bluefox
    مشارکت کننده

سلام قالب وردپرس فروشگاهی ووکامرس فارسی از این سایت رو دان کردم این فایل رو تو کدوم بخش ورد پرس بزارم؟
    وردپرس رو هم نصب کردم و لوکال هاست رو هم را انداختم.

bluefox
    مشارکت کننده

نصب کردم ولی این ارور رو داد و دیگه نمیتونم وارد وردپرس بشم و تغییر بدم چه کار کنم؟
    Fatal error: Cannot redeclare _check_active_widget() (previously declared in D:1\drfherth\htdocs\kootanshop\wp-content\themes\storefront-rokesh.ir\functions.php:19) in D:1\drfherth\htdocs\kootanshop\wp-content\themes\storefront-rokesh.ir\inc\customizer\functions.php on line 160

سعید شعبانی
    کلید دار

سلام قالب وردپرس فروشگاهی ووکامرس فارسی از این سایت رو دان کردم این فایل رو تو کدوم بخش ورد پرس بزارم؟

شما قالب های ورپرس را به دو شکل می تونید نصب و فعال کنید.
    1- به مسیر نمایش » پوسته ها » افزودن پوسته‌ تازه » بارگذاری پوسته بروید و فایل zip قالب را از طریق این صفحه در وردپرس آپلود و فعال نمایید.
    2- فولدر قالب را از طریق ftp در مسیر /wp-content/themes/ آپلود نمایید. و بعد با رفتن به بخش نمایش قالب جدید را انتخاب و فعال کنید.

نصب کردم ولی این ارور رو داد و دیگه نمیتونم وارد وردپرس بشم و تغییر بدم چه کار کنم؟
    Fatal error: Cannot redeclare _check_active_widget() (previously declared in D:1\drfherth\htdocs\kootanshop\wp-content\themes\storefront-rokesh.ir\functions.php:19) in D:1\drfherth\htdocs\kootanshop\wp-content\themes\storefront-rokesh.ir\inc\customizer\functions.php on line 160

خطایی هم که در زمان نصب و فعال سازی قالب دریافت کردید به خاطر فعال بودن برخی از ابزارک های وردپرس می باشد. برای اینکه با این مشکل روبرو نشوید می تونید 2 تا کار انجام بدید.
    1- اول اینکه کلا فولدر قالب را از هاست پاک کنید و یک بار دیگه آدرس پنل مدیریت وردپرس را وارد کنید تا قالب پیشفرض وردپرس فعال شود. بعد وارد مسیر نمایش » ابزارک ها بشید و تمامی ابزارک های فعال را غیر فعال کنید و سپس افدام به نصب و فعال کردن قالب نمایید.
    2- سطح دسترسی فایلی که خطا داده را به 444 تغییر بدید بعد تمامی کدهای داخل اون فایل را با کدهای همون فایل در قالب سالم (قالبی که هنوز فعال نشده) جایگزین و اون را ذخیره نمایید.

bluefox
    مشارکت کننده

الان مشکلم اینه که نمیتونم وارد وردپرس بشم.چی کار کنم؟
    فعلا هاستی تهیه نکردم و لوکال هاست هست.

سعید شعبانی
    کلید دار

خوب در این صورت بهترین و راحترین روش این هست که شما وارد فولدر themes بشید بعد فولدر مربوط به قالب را باز کنید و دنبال فایل هایی که خطا دادند بگردید ( storefront-rokesh.ir\functions.php و storefront-rokesh.ir\inc\customizer\functions.php ) وقتی این فایل ها را پیدا کردید کد های داخلش را کاملا پاک کنید و به جای اونها، کد های پیشفرض هر کدام از این فایل ها را که در فایل zip قالب هست، را جایگزین و ذخیره نمایید. بعد از این کار روی این فایل ها راست کلیک کنید و در بخش properties تیک read only را بزنید.

bluefox
    مشارکت کننده

این کار رو هم کردم اما باز هم نمیتونم وارد وردپرس شم
    چه کنم؟
    فقط تا آخر این هفته فرصت دارم خواهشا کمک کنید.

سعید شعبانی
    کلید دار

خوب در زمان ورود به وردپرس چه اخطاری می دهد؟ یک کار دیگه می تونید انجام بدید. فولدر قالب فعلی را کاملا حذف کنید یا اسم فولدر را تغییر بدید. بعد وارد پنل مدیریت وردپرس بشید تا قالب پیشفرض وردپرس فعال بشه. حالا ابزارک های فعال را غیر فعال کنید و دوباره قالب قبلی را نصب کنید.

shahrvand
    مشارکت کننده

سلام
    میخام یه قالب جدید از روکش رو واسه وردپرس بذارم ، این پیغام رو میده
    پرونده فرستاده شده نمی‌تواند به wp-content/uploads/2015/05 برود.

چرا و چیکار باید کرد

سعید شعبانی
    کلید دار

سلام
    میخام یه قالب جدید از روکش رو واسه وردپرس بذارم ، این پیغام رو میده
    پرونده فرستاده شده نمی‌تواند به wp-content/uploads/2015/05 برود.

چرا و چیکار باید کرد

شما باید ابتدا به مسیر نمایش » پوسته ها » افزودن پوسته‌ تازه » بارگذاری پوسته برید و از طریق ابزار موجود در این صفحه فایل zip قالب را آپلود نمایید.

bluefox
    مشارکت کننده

همان اخطاری که قبل گفتم.
    اگه میشه آدرس دقیق برای ورود رو بگید.
    1-مثلا اگه اسم سایت فروشگاه اینترنتی کوتان باشه با آدرس kootanshopباید چه آدرسی بزنم.
    2-در زمان ورد باید برنامه زمپ باز باشه یا ربطی نداره؟

سعید شعبانی
    کلید دار

شما این دو تا روشی که گفتم را انجام بدید تا مشکل رفع بشه. بعد از انجام این روش ها فایل های مربوطه را باز کنید و ببینید آیا داخل این فایل ها کد هایی به شکل زیر وجود داره. اگر چنین کدهایی هنوز داخل این فایل ها بود باید از ابتدای این کدها تا آخر را حذف کنید.

<?php function _check_active_widget

1- اگر آدرس سایت شما kootanshop.com باشه, آدرس ورود به پنل مدیریت وردپرس به شکل زیر هست:

kootanshop.com/wp-login.php

2- بله XAMPP control panel باید باز باشه و سرویس های apache و MySQL هم باید فعال باشند. یعنی رنگ این دو سرویس باید سبز باشه.

mobinim
    مشارکت کننده

Fatal error: Call to undefined function get_header() in C:\wampp\htdocs\storefront-rokesh.ir\index.php on line 14
    سلام دوستان وقتی میخوام قالب رو نصب کنم این خطا در لوکال هاست نوشته میشه ممنون میشم راهنمایی کنین

سعید شعبانی
    کلید دار

Fatal error: Call to undefined function get_header() in C:\wampp\htdocs\storefront-rokesh.ir\index.php on line 14
    سلام دوستان وقتی میخوام قالب رو نصب کنم این خطا در لوکال هاست نوشته میشه ممنون میشم راهنمایی کنین

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

در خطایی که نمایش داده شده, گفته که تابع get_header تعریف نشده است. در صورتی که این تابع یکی از توابع پیشفرض وردپرس هست. این مشکل می تونه دوتا دلیل داشته باشه :

1- یکی اینکه نسخه وردپرس شما قدیمی باشه و تابع get_header داخل اون نسخه تعریف نشده باشد, در اینصورت باید به آخرین نسخه وردپرس آپدیت کنید. برای آپدیت وردپرس به آخرین نسخه می تونید آموزش بروزرسانی دستی وردپرس توسط FTP را دنبال کنید.

2- ممکن هست یکی از فایل های وردپرس که برای تعریف این تابع هست به درستی در هاست شما قرار نگرفته باشد یا ناقص کپی شده باشد. برای اطمینان از سالم بودن همه فایل ها می تونید وردپرس را آپدیت کنید.

در ضمن بهتر هست برای هر مشکل یا سوالی که دارید یک تاپیک مجزا ایجاد کنید تا پیگیری پاسخ برای شما و پاسخ دادن برای کاربران روکش راحت تر باشد. موفق باشید

در حال نمایش 13 نوشته - 1 تا 13 (از کل 13)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.