در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده

mk-73
    مشارکت کننده

سلام دوست عزیز وقتت بخیر،اقای شعبانی میخواستم راهنماییم کنی الان هرچی فکر میکنم این موضوع را متوجه نمیشم ادرس سایتم خب همونطور که گفتید بخش های طراحی سایت و ….. که ادامطلب دارند باید یک صفحه single.phpرا ایجاد کنم ودرون هر کدام از دکمه های ادادمه مطلب تابع the_permlinkار قرار دهم خب تا صفحه مورد نظر باز بشه تا اینجا موضاعتی گفتم درسته ایا؟خب حالا من که چندتا موضوع دارم باید قالب صفحه یکسان باشه درسته ایا؟خب حالا اگر یک بخش قالبش باید از ساخت صفحه مجزا استفاده کنم حتی کوچکترین تغیردرسته ایا؟
    بخش بعدی میشه یک توضیح کوچکی بدهید برای مدیریت کردن اینگونه صفحات از طریق ورد پرس باید بر روی چه بخش هایی کار کنم؟ممنونم از لطف همیشگی ات

سعید شعبانی
    کلید دار

سلام, ببخشید دیر پاسخ می دهم

همونطور که گفتید بخش های طراحی سایت و ….. که ادامطلب دارند باید یک صفحه single.php را ایجاد کنم ودرون هر کدام از دکمه های ادادمه مطلب تابع the_permlinkار قرار دهم خب تا صفحه مورد نظر باز بشه تا اینجا موضاعتی گفتم درسته ایا؟

بله شما برای نمایش صفحه تکی مطالب باید فایل single.php را ایجاد کنید. و در لیست مطالب برای لینک دادن به صفحه تکی مطالب (منظورم همون ادامه مطالب هست) می تونید از تابع the_permlink استفاده کنید.

خب حالا من که چندتا موضوع دارم باید قالب صفحه یکسان باشه درسته ایا؟

اگر شما فقط برای ادامه مطالب از فایل single.php استفاده کرده باشید قالب همه ادامه مطالب به یک شکل خواهد بود.

خب حالا اگر یک بخش قالبش باید از ساخت صفحه مجزا استفاده کنم حتی کوچکترین تغیردرسته ایا؟ بخش بعدی میشه یک توضیح کوچکی بدهید برای مدیریت کردن اینگونه صفحات از طریق ورد پرس باید بر روی چه بخش هایی کار کنم؟

این یکی رو درست متوجه نشدم میشه یکم بیشتر توضیح بدید.

mk-73
    مشارکت کننده

سلام پیشاپیش عید سعید غدیر را تبریک عرض میکنم،منظورم این بود که یک توضیحی بدهید در مورد مدیریت کردن صفحات single.phpدر وردپرس، سوال بعدیمم اینه که
    اقای شعبانی من اقدام به نصب اخرین نسخه دریم ویور کردم که نسخه 2015 16.0.1من دانلود کردم این نرم افزارو بعد اکسترکت کردم بعد یک فایل نصبی درون این دایرکتوری اکسترکت شده وجود دارد با اجرا این فایل که دوباره یکسری از فایل های نصبی را اکسترکت میکند هیچ فایل ستاپی درون ابن فایل وجو دندارد حتی یک نسخه پایینترشم یعنی16همین مشکل داشتم من پیش خودم گفتم حتما یکی راه حلی برای نصب این نرم افزار وجود دارد،حالااگه شما نصب کرده باشید میدونید جریان کار را ممنون میشم کمکم کنید.باتشکر

سعید شعبانی
    کلید دار

منم این عید فرخنده را خدمت شما و خانواده محترم تبریک عرض می کنم.

منظورم این بود که یک توضیحی بدهید در مورد مدیریت کردن صفحات single.php در وردپرس

خوب فایل single.php برای ادامه مطالب هست. برای مدیریت این صفحات هم شما زمانی که دارید یک مطلب جدید ارسال می کنید می تونید عنوان و محتوا را مدیریت کنید. همچنین بسیاری المان دیگه را هم از طریق همین بخش می تونید برای نمایش در فایل single.php مدیریت کنید. مثل برچسب ها, دسته بندی ها, زمینه های دلخواه و ….

اقای شعبانی من اقدام به نصب اخرین نسخه دریم ویور کردم که نسخه 2015 16.0.1من دانلود کردم این نرم افزارو بعد اکسترکت کردم بعد یک فایل نصبی درون این دایرکتوری اکسترکت شده وجود دارد با اجرا این فایل که دوباره یکسری از فایل های نصبی را اکسترکت میکند هیچ فایل ستاپی درون ابن فایل وجو دندارد حتی یک نسخه پایینترشم یعنی16همین مشکل داشتم من پیش خودم گفتم حتما یکی راه حلی برای نصب این نرم افزار وجود دارد،حالااگه شما نصب کرده باشید میدونید جریان کار را ممنون میشم کمکم کنید.باتشکر

ببخشید من خیلی وقته دیگه از DreamWeaver استفاده نمی کنم و یادم نمیاد نحوه نصبش به چه شکل بود. ولی شما می تونید از آموزش های موجود در وب برای نصب این برنامه استفاده کنید. مثلا آموزش زیر خوب هست:

http://webdesign.about.com/od/dreamweaverhowtos/ht/htdwinstalldw8.htm

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.