در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)
  • نویسنده

negar
    مشارکت کننده

سلام. دوستان یه مشکل پیش اومده همه راه ها رو هم امتحان کردیم ولی درست نمیشه که نمیشه دیگه خسته شدم . خواهشا راهنمایی کنید

من برای نقشه سایت از google xml sitemap استفاده میکنم نسخه پولیش هم خریدم ولی الان یه مدته توی گوگل وبمستر یه ارور داده که میگه فرمت سایت مپ ناشناسه! در صورتی که سایت مپ اصلا مشکلی نداره و خوب کار میکنه. به نظرتون مشکل از چیه؟؟؟؟

پیغام داده شده: Your Sitemap does not appear to be in a supported format. Please ensure it meets our Sitemap guidelines and resubmit.

این لینک رو هم داده که مشکلی نداره وباز میشه: Sitemap: http://www.morahem.com/majale/sitemap-pt-post-2015-03.xml

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

مثل اینکه نقشه سایت شما مشکل خاصی نداره. من با ابزار XML Sitemap Validator هم بررسی کردم و مشکلی نداشت. داخل گوگل وبمستر تولز یک بار نقشه سایت را دوباره ثبت (resubmit) کنید ببینید درست میشه یا نه؟

negar
    مشارکت کننده

سلاااام خوبی سعید؟؟؟ پارسال دوست امسال اشنا!! سایت خودته؟ مبارکه!

رفتم سراغ یه سئوکار فعلا از یه پلاگین دیگه استفاده کردم ظاهرا مشکل حل شده

سعید شعبانی
    کلید دار

متشکرم نگار خانوم, بله چند سالی هست که روکش را راه اندازی کردم.

حالا که از یک افزونه دیگه استفاده کردید پیشنهادم این هست که به جای افزونه جداگانه برای سایت مپ از سایت مپ افزونه yoast seo استفاده کنید. سایت مپ این افزونه خیلی بهینه هست و خیلی راحت قابل شخصی سازی می باشد.

negar
    مشارکت کننده

اره از همین استفاده کردم عزیزم.

توی تلگرام یه کانال 30 هزار نفری دارم تبلیغاتی چیزی میخواستی بگو رایگان برات بزارم

سعید شعبانی
    کلید دار

چشم, از لطف شما خیلی متشکرم.

در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.