در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)
  • نویسنده

moshadpour
    مشارکت کننده

سلام
    امروز دیدم که به دلیل یک اشتباه،تمامی فایل های چند رسانه ای هاستم شامل تصاویر،فایل های صوتی و ویدیوئی و…را از درون هاستم پاک کردم.
    اما حالا که می خواهم این فایل ها را بازگردانی کنم این طور هست: http://blogers.ir/forum/attachment.php?thumbnail=5439
    لطفاً راهنمایی کنید.ضمناً از دایرکت ادمین و وردپرس استفاده می کنم.

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

خوب شما می تونید در درجه اول با پشتیبانی هاستینگ تماس بگیرید و ازشون بخواهید که بکاپ مربوط به روز قبل از این اتفاق را در اختیار شما قرار بدهند یا اینکه خودشون اون را روی هاست آپلود کنند. ضمنا تصویری که فرستادید خیلی کوچک هست و نمیشه چیزی ازش فهمید.

moshadpour
    مشارکت کننده

با عرض سلام من هم از ورود به این انجمن خوشحالم
    فکرنکنم دیگه امیدی به بازگشت باشه با هاستینگ که تماس گرفتم این طور گفتند:
    با سلام
    سایت شما روی سرور ایران ما هست که ما به صورت نمایندگی آنرا در اختیار داریم بنابراین ما بک آپ گیری را انجام نمیدهیم
    من با پشتیبانی تماس میگیرم و پیگیری میکنم.
    موفق باشید
    ممنون بایت پیگیری
    یاعلی

سعید شعبانی
    کلید دار

پس اگر اینطوره دیگه باید فاتحه اون فایل ها رو بخونید و به فکر شروع مجدد باشید. 🙂

moshadpour
    مشارکت کننده

خوشبختانه هاستینگ یک آپ را در اختیارم قرار داد.
    اگر دسترسی بدم در دایرکت ادمین می تونید باز گردانی کنید؟

سعید شعبانی
    کلید دار

خیلی هم عالی که هاستینگ تونسته backup را در اختیار شما قرار بدهد. ولی متعسفانه من در این چند روز آینده وقت کافی برای انجام این کار را ندارم. شما می تونید این کار را به خود هاستینگ واگذار کنید.

در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.