در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)
  • نویسنده

moheban
    مشارکت کننده

جناب شعبانی سلام
    ضمن عرض ادب و احترام یه موردی برام پیش اومده خواستم از شما کمک بگیرم
    میخوام تو قالبم هر دسته از منوهام یک پیج جداگانه داشته باشه ینی اینکه بتونم به هرکدوم استایل خاصی برای چیدمان مطالبش داشته باشم
    الان من یک پیچ به نام category.php دارم که کدهای ارسال مطالبم در اون نوشته شده والان روی دسته ها میرم به عنوان مثال localhost/category/film
    یا localhost/category/music ولی من میخوام این دو دسته استایل ها جداگانه داشته باشه برا مطلب
    برای دسته هم نمیتونم لینک رو عوض کنم تا یه پیج به اون نام در فولدر قالب ایجاد کنم تا استایل خاص رو بدم
    ممنون میشم ازتون اگر راهنماییم کنید .
    http://uupload.ir/files/h7z1_moshkel3.jpg

سعید شعبانی
    کلید دار

از اینکه برای این موضوع یک تاپیک جدید ایجاد کردید خیلی متشکرم

برای اینکه قالب هر دسته بندی را به صورت اختصاصی بتونید کدنویسی کنید بهترین روش استفاده از Template Hierarchy یا همون ساختار قالب های وردپرس می باشد. وردپرس طبق یک سری قوانینی که برای خودش در نظر گرفته برای نمایش هر صفحه از سایت از یک فایل مشخص قالب استفاده می کند. مثلا برای صفحه اصلی از فایل index.php استفاده می کند. برای برخی از صفحات مثل دسته بندی ها هم یک سلسه فایل هایی را بررسی می کند که اگر مثلا فلان فایل وجود داشت از اون فایل برای نمایش محتویات دسته بندی استفاده کند در غیر اینصورت به سراغ فایل بعدی برود.

سلسله مراتبی که برای نمایش قالب دسته بندی ها هم در نظر گرفته شده است به شکل زیر می باشد:

category-book.php -> category-2.php -> category.php -> archive.php -> paged.php -> index.php

مثلا برای دسته بندی فیلم شما می تونید یک فایل جدید به اسم category-film.php در فولدر قالب ایجاد کنید تا وردپرس از این فایل برای نمایش محتویات این دسته بندی استفاده نمایید. یا برای دسته موزیک می تونید فایل category-music.php را ایجاد نمایید.

تاپیک مرتبط:
    راهنمایی و مشاوره

moheban
    مشارکت کننده

جناب شعبانی خیلی ممنون از پاسختون
    مشکل برطرف شد با راهنمایی شما .

در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.