در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده

mohsenshayan
    مشارکت کننده

با سلام
    من یه سوال برام پیش اومده : الان اگر من یه سایتی داشته باشم و شخصی بخواد اون رو اسپم کنه یعنی رتبه سایت رو بیاره پایین میتونه؟
    تهدید هم میکنه من رو.

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

اگر اون طرف بتونه به سایتتون نفوذ کنه از طرف سایت شما می تونه خیلی رتبه سایتتون را پایین بیاره در غیر اینصورت فقط از خارج از سایت ممکن هست بتونه یک سری کارها را انجام بده که رتبه سایت شما پایین بیاد که البته اگر شما سایت قوی ای داشته باشید این کارها نمی تونند اثر منفی زیادی برای شما داشته باشند. مثلا می تونه داخل سایت های دیگه برای سایت شما لینک 404 تولید و منتشر کنه که البته شما می تونید از طریق ابزار هایی مثل google webmaster tools این مورد را خنثی کنید یا یه مورد دیگه اینکه علیه سایت شما تبلیغ منفی کنه که بازم اگر شما در بحث جذب اعتماد کاربرا قوی عمل کرده باشید این مورد هم خنثی خواهد شد.

mohsenshayan
    مشارکت کننده
    این پاسخ به عنوان خصوصی علامتگذاری شده است.

سعید شعبانی
    کلید دار

از طریق آدرس سایت یا مشاهده ظاهر یه قالب که نمیشه تشخیص داد فردی می تونه به اون سایت نفوذ کنه یا نه. ولی شما اگر می بینید استفاده از این قالب ممکن هست به ضرر شما تموم بشه بهتر هست کلا استفاده از اون قالب را کنار بگذارید و از یک قالب دیگه استفاده کنید یا ینکه بدید یک نفر براتون یه قالب اختصاصی درست کنه تا دیگه مشکلی براتون پیش نیاد.

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.