در حال نمایش 8 نوشته - 1 تا 8 (از کل 8)
  • نویسنده

mohsenshayan
    مشارکت کننده

سلام

افزونه راحت و بدون دردسر درباره برچسب گذاری معرفی کنید

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

خوب شما چه انتظاراتی از افزونه برچسب گذاری مطالب دارید؟ می خواهید این افزونه برای شما چه کارایی را انجام بده؟

mohsenshayan
    مشارکت کننده

ممنون از شما

من میخام بیشترین کلماتی که توی متن وجود داره رو بیار تو برچسبها ،بشه یه سری از کلمات رو حذف کرد.
    مثل بود ،شد ،گشت،است،ها،و… که از این قبیل کلمات زائد به درد نخور جز برچسب ها نیاد

سعید شعبانی
    کلید دار

در این زمینه افزونه زیاد هست، مثلا افزونه automatic post tagger به شما این امکان را می دهد که با استفاده از برچسب های تعریف شده، کلمات کلیدی مطلب شما را برچسب گذاری کند.

mohsenshayan
    مشارکت کننده

این افزونه رو استفاده کردم قبلا باید بشینی دونه دونه کلمات رو بزاری توی این افزونه تو قسمت تنظیمات.میدونید چقدر کلمه هست هر چقدر بنویسی باز هم کم میارید.
    افزونه بهتر از این سراغ ندارید.؟
    تشکرازشما

سعید شعبانی
    کلید دار

متاسفانه نه دیگه من افزونه بهتری ندیدم. اگر واقعا ضروری هست می تونید بدید یک برنامه نویس اینکار را براتون انجام بده.

mohsenshayan
    مشارکت کننده

برای سئو واجب نیست؟

سعید شعبانی
    کلید دار

طبقه بندی مطالب سایت بر اساس برچسب اگر ضرورتی ندارد لازم نیست اون را اجرا کنید ولی در صورتی که می بینید با استفاده از این نوع طبقه بندی مطالب کاربران و موتور های جستجو بهتر به مطالب سایت شما دسترسی پیدا می کنند می تونید اون را اجرا کنید البته به صورت هدفمند. اگر شما بخواهید از یک افزونه برای برچسب گذاری مطالب سایتتون استفاده کنید ممکن هست یک سری کلامتی که ارزشی هم ندارند برچسب گذاری شوند یا حتی تعداد برچسب های هر پست زیاد شود و به جای اینکه به کاربر کمک کند باعث سردرگمی او نیز شود, و حتی گوگل ارزش کمتری برای مطالب سایت شما قائل شود. به نظر من اگر این کار را به صورت دستی انجام بدید خیلی بهتر هست.

در حال نمایش 8 نوشته - 1 تا 8 (از کل 8)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.