در حال نمایش 9 نوشته - 1 تا 9 (از کل 9)
  • نویسنده

EhsanChehri
    مشارکت کننده

این افزونه برای ابزارک نباشه
    خود مطالب سایت رو تصادفی کنه یعنی پست‌ها با هربار اجرا شدن سایت جابجا بشن

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

اینجور افوزنه ای من ندیدم چون اصلا منطقی به نظر نمیرسه که ما بخواهیم همه مطلب سایت را به صورت تصادفی نشون بدیم. ولی به هر حال اگر قصد دارید این کار را انجام بدید خیلی راحت با کمی تغییر در فایل های قالب می تونید این کار قابل اجرا است.

اگر مثلا می خواهید مطالب در صفحه اصلی به صورت تصادفی نشون داده شوند می تونید فایل index.php یا هر فایل دیگه ای که با توجه به قالبتون در صفحه اصلی مطالب را فراخوانی می کند را باز کنید و خط زیر را داخل اون پیدا کنید.

if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post();

و اون را با کدهای زیر جایگزین کنید.

$new_query_posts = new WP_Query($query_string."&orderby=rand");
    if ($new_query_posts->have_posts()):while($new_query_posts->have_posts()):$new_query_posts->the_post();

با این کار مطالب صفحه اصلی به صورت تصادفی نشان داده خواهند شد. اگر بخواهید همین کار را برای بخش آرشیو ها هم انجام بدید باید این تغییرات را در فایل archive.php اعمال بفرمایید.

EhsanChehri
    مشارکت کننده

سلام و متشکرم بابت خوش‌آمدگویی
    کدهای فایل index.php سایت که از قالب صحیفه استفاده می‌کنم شامل اینی که شما گفتی نبود
    <?php get_header(); ?>

<div class="content">

<?php
    get_template_part( 'loop', 'index' );
    if ($wp_query->max_num_pages > 1) tie_pagenavi();
    ?>

</div><!-- .content /-->

<?php get_sidebar(); ?>
    <?php get_footer(); ?>

کدهای این فایل ایناست

سعید شعبانی
    کلید دار

با توجه به قوانین انجمن های روکش بحث در مورد قالب های تجاری ممنوع هست. پس خودتون باید زحمت پیدا کردن این بخش را بکشید. فقط می تونم یک راهنمایی کنم که شما باید به دنبال فایلی به اسم loop.php بگردید و داخل این فایل بخشی که مربوط به index میشه را ویرایش کنید.

EhsanChehri
    مشارکت کننده

تغییرات در قالب تجاری باعث غیرتجاری شدنش می‌شه؟!
    اشتباه کردم قالب دست‌سازه 🙂
    فایل لوپ نداره در قسمت ویرایشگر که می‌رم

سعید شعبانی
    کلید دار

دلیل اجرای این قانون در سایت روکش این است که شما وقتی یک قالب را از طراح اصلی قالب خریداری کرده باشید, اون موظف هست تا از قالب پشتیبانی کنه, اما اگر شما همون قالب تجاری رو از شخص دیگری خریداری کرده باشید یا اصلا اون به صورت رایگان به دست شما رسیده باشه دیگه از پشتیبانی طراح اصلی قالب برخوردار نخواهید شد و ما هم نمی توانیم در این مورد کمکی به شما کنیم. فایل loop.php را می تونید از طریق FTP باز کنید.

EhsanChehri
    مشارکت کننده

پشتیبانیش سایت تم فارسته که تیکت فرستادن انگلیسی براش خودش یه برنامه جداگانست!

سعید شعبانی
    کلید دار

طراح اصلی این قالب Tielabs هست. فقط در تم فارست داره این قالب را به فروش می رسونه. شما اگر قالب را به صورت قانونی خریده باشید می تونید با مراجعه به انجمن مربوط به این قالب ازشون سوالتون را بپرسید. سوال پرسیدن انگلیسی هم کار مشکلی نیست می تویند از مترجم های آنلاینی مثل Google Translate کمک بگیرید.

مرتضی
    مشارکت کننده

سلام بر دوست گرامی
    این موضوع رو که توضیح دادین برای وبلاگ های بیان هم امکانش هست؟
    یعنی نمایش تصادفی پست ها در صفحه اصلی.
    لطفا راهنمایی کنید چون توی بیان کسی نیست که پاسخ بده و من هم نیاز دارم به این حالتی که شما توضیح دادید.
    ممنون میشم. اینم آدرس وبلاگم http://wikists.blog.ir/

در حال نمایش 9 نوشته - 1 تا 9 (از کل 9)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.