در حال نمایش 7 نوشته - 1 تا 7 (از کل 7)
  • نویسنده

mk-73
    مشارکت کننده

سلام وعرض خسته نباشید خدمت دوست گرامی،من چند سوال داشتم در مورد سیستم ثبت نام ولاگین در سایت،ممنونم از لطف همیشگیت دوست عزیز که ما را تحمل میکنی،من اومدم برای سیستم ثبت نام ولاگین سایت خودم از افزونه theme my loginاستفاده کردم خب بعد الان در این افزونه علاوه بر سیستم لاگین سیستم ثبت نام و بازیابی پسورد را داره.
    سوال:
    1-الان در این سیستم ثبت نام وقتی که کاربر خارج میشود از سایت دایرکت میشود به برگه های سایتم همان صفحه page.phpبعد که در انجا فرم لاگین قرار گرفته برای لاگین دوباره کاربر اگر من بخوام که در صورت خروج به همان صفحه اصلی منتقل بشود چه باید بکنم؟دوم اینکه برای امنیت سیستم لاگین چه اقدامی بکنم.
    2-من الان با این افزونه در صورتی که بر روی ثبت نام کلیک میکنم به همان صفحه برگه هام منتقل میشم برای ثبت نام اگر بخوام فرم ثبت نامم بصورت لایت باکس باشه چیکار باید انجام بدم.همچنین میخوام فرم بازیابی پسورمم بصورت لایت باکس باشه ممنون میشم در این رابطه کمکم کنید.

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, من خیلی خوشحال می شم اگر بتونم کمکی به شما و دیگر کاربران وردپرس کرده باشم

افزونه theme my login دارای یک سری ماژول هایی هست که می تونید بعد از فعال کردن افزونه اونها را از طریق مسیر TML » General فعال کنید. برای مدیریت ریدایرکت ها هم شما می تونید ماژول Redirection را با زدن تیک گزینه Enable Custom Redirection در همین مسیر فعال کنید. بعد از فعال کردن این ماژول یک گزینه جدید بعد از General به نام Redirection ظاهر می شه که با وارد شدن به اون می تونید برای هر نقش کاربری تعیین کنید که در زمان ورود و خروج از سایت به چه صفحه ای منتقل شود.

اگر بازم سوالی بود در خدمتم

mk-73
    مشارکت کننده

خیلی ممنون اگه بخوام ثبت نام را بصورت لایت باکس انجام بدم چگونه باید این کار را انجام کاربر در زمانی که بر روی ثبت نام کلیک میکند به یک صفحه دیگه ای منتقل نشه؟وسوال یعدییم اینه که بخوام امنیت سیستم لاگین وثبت نام را بالا ببرم چیکار باید انجام بدم؟وهمچنین این فرم را بخوام بصورت فارسی کنم کامل چگونه انجام یشود این کار؟با تشکراز دلسوزی وزحماتتون

mk-73
    مشارکت کننده

این گزینه Disable wp-login.phpدر قسمت امنیت چه کاری را انجام میدهد؟

mk-73
    مشارکت کننده

اقای شعبانی قاعدتا میدونید که با نصب این افزونه theme my loginیا register plusفرم های ثبت نام را در برگه ها ایجاد میکنند یعنی منظورم اینه که فرض کنید ما در صفحه indexلینک ثبت نام را بزنیم ما دایرکت میشیم به به صفحه برگه هامون که از همون قالب برگه ها استفاده میکند،من اومدم برای برگه های سایتم یک (تصویر شاخص)Content-imgقرار داده ام حالا اکر بخوام برای این افزونه ها هم تصویر شاخص قرار بدم چگونه این کار را انجام بدم نکته بعدی اینکه من افزونه Register Plusرا نصب کردم برای ثبت نام در سایت وقتی در inputهای فرم ثبت نام مطلبی یا اخطار به نمایش در میاد بخوام با لود فرم هم رفرش بشود ومحتوای inputها وکل فرم رفرش بشود باید چیکار بکنم.ممنون

mk-73
    مشارکت کننده

جواب سوال تصویر شاخص را پیدا کردم ومشکلم حل شدولی نکته دوم را نه.

سعید شعبانی
    کلید دار

خیلی ممنون اگه بخوام ثبت نام را بصورت لایت باکس انجام بدم چگونه باید این کار را انجام کاربر در زمانی که بر روی ثبت نام کلیک میکند به یک صفحه دیگه ای منتقل نشه؟

این افزونه که امکان نمایش فرم ثبت نام به صورت لایت باکس را نداره ولی یک ماژول در بخش تنظیماتش وجود داره به اسم AJAX که به احتمال زیاد با فعال کردن اون بدون رفرش شدن صفحات عملیات هایی مثل ورود, عضویت و … انجام شود.

وسوال یعدییم اینه که بخوام امنیت سیستم لاگین وثبت نام را بالا ببرم چیکار باید انجام بدم؟

به نظر من برای این کار یک از بهترین گزینه ها افزونه Acunetix WP Security هست. همچین می تونید از افزونه IP Blacklist Cloud برای مقابله با حمله ربات ها به سایتتون استفاده کنید.

وهمچنین این فرم را بخوام بصورت فارسی کنم کامل چگونه انجام یشود این کار؟با تشکراز دلسوزی وزحماتتون

می تونید با استفاده از نرم افزار poedit و فایل theme-my-login.pot که در افزونه وجود داره اون را به فارسی ترجمه کنید.

این گزینه Disable wp-login.phpدر قسمت امنیت چه کاری را انجام میدهد؟

با فعال کردن این گزینه دیگه امکان ورود به وردپرس از طریق مسیر name.com/wp-login.php وجود نخواهد داشت.

نکته بعدی اینکه من افزونه Register Plusرا نصب کردم برای ثبت نام در سایت وقتی در inputهای فرم ثبت نام مطلبی یا اخطار به نمایش در میاد بخوام با لود فرم هم رفرش بشود ومحتوای inputها وکل فرم رفرش بشود باید چیکار بکنم.ممنون

باید کدهای افزونه را بررسی کنید و ببینید در کجا اطلاعات فرم ذخیره می شوند و در صورتی که اخطاری در ورودی های فرم بود اطلاعات فرم را پاک کنید.

در حال نمایش 7 نوشته - 1 تا 7 (از کل 7)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.