در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

mk-73
    مشارکت کننده

سلام خدمت دوست عزیز و بزرگوار،من تصمیم گرفتم سایتم را اپلود کنم ادامه کار را برروی اونجام انجام بدم،من بار اولم هست که سایت را روی سروری قرار بدم من اومدم از هاست های رایگان استفاده کردم بهمین دلیل محدودیتی وجود دارد در اپلود کردن من چند بخش کردم وردپرسی که کار میکردم باهاش در لوکال بعد اپلود کردم الان استایل های cssپوسته ام فکر میکنم فراخوانی نشدند ممنون میشم کمکم کنید.اگه امکانش هست ادرس میلتون روبفرستید.

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

اگر برای تست می خواهید از هاست رایگان استفاده کنید مشکلی نیست ولی اگر بخواهید برای همیشه یا حتی تا وقتی که سایتتون به جایگاه مورد نظری که براش در نظر گرفتید نرسیده از هاست رایگان استفاده کنید باید خدمتتون عرض کنم که این کار به ضرر سایت شما خواهد بود. دلیلش هم این هست که هاست های رایگان اولا که هیچ مسئولتی نسبت به اطلاعاتی که داخلش قرار می دید قبول نمی کنه و با توجه به پایین بودن کیفیت اونها در نتایج گوگل و سایر موتور های جستجو جایگاه مناسبی را نمی تونید کسب کنید.

ولی در مورد مشکلی که با آپلود فایل های وردپرس در هاست رایگان دارید, باید چندین بار پشت سر هم تلاش کنید تا همه فایل های وردپرس به درستی در هاست آپلود شوند. مشکل عدم فراخوانی فایل های css قالب هم می تونه از کامل آپلود نشدن فایل ها باشه.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.