در حال نمایش 15 نوشته - 1 تا 15 (از کل 15)
  • نویسنده

mohsenshayan
    مشارکت کننده

سلام خسته نباشید

بنده یک سایت وردپرسی دارم که در تاریخ فروردین 94 تاسیس کردم و با ربات وردپرس مطالب رو داخل سایت ویرایش میکردم .
    تعداد مشاهده توسط کاربرها تا ماه اردیبهشت هم خوب بود اما این دو ماه اخیر اصلا هیچ مطلبی مشاهده نشده و خوانده نشده .

مشکل از چی میتونه باشه ؟
    از ربات؟
    ربات خیلی هم مطلب نمیگرفت از سایتها.بنده هم ویرایش میکردم مطالب رو.
    تشکر میکنم راهنمایی کنید.

سعید شعبانی
    کلید دار

سلام, سلامت باشید

ممکن هست به دلیل کپی بودن اکثر مطالب سایت شما, گوگل سایتتون را به عنوان اسپمر شناسایی و به لیست سیاه خود منتقل کرده باشد. لطفا آدرس سایتتون را قرار بدید تا ببینم به چه شکل هست.

Amin
    مشارکت کننده

سلام عزیز
    سایت ما هم همچین مشکلی رو داره توگوگل اسمش رو سرچ می کنی اصلا بالا نمیاد.

Amin
    مشارکت کننده
    این پاسخ به عنوان خصوصی علامتگذاری شده است.

سعید شعبانی
    کلید دار

سایت ما هم همچین مشکلی رو داره توگوگل اسمش رو سرچ می کنی اصلا بالا نمیاد.

چرا؟ من که با عبارت ذاکرین گلستان جستجو کردم سایت شما به عنوان اولین نتیجه نشون داده شد.

Amin
    مشارکت کننده

سعید شعبانی
    کلید دار

درسته عنوان سایت شما دانلود مداحی | بروزترین مرکز دانلود مداحی صوتی هست. باید صبر کنید تا گوگل این عنوان را جایگزین عنوان قبلی کند. اگر هم می خواهید این کار سریعتر صورت بگیره می تونید از ابزار google fetch گوگل وبمستر تولز استفاده کنید.

mohsenshayan
    مشارکت کننده

mohsenshayan
    مشارکت کننده

سعید شعبانی
    کلید دار

بعد الان حدود 2000 مطلب دارم درون سایتم .حالا شما ببینید سایتم پنالتی نشده ؟

مطمئن نیستم ولی فکر نکن سایت شما پنالتی شده باشه.

دوم اینکه قصدم اینه که مطالب کپی شده نزارم داخل سایتم.این کمک میکنه به احیای سایت؟

بله این موتونه اوضاع سایت شما را بهتر کنه البته باید یه فکری هم به حال اون 2000 مطلب کپی کنید. اگر بازدید زیادی از طرف گوگل ندارید می تونید همه اونها را حذف کنید و از اول شروع کنید.

سوم اینکه در آموزش های افزونه سئو شما قسمت گونه های فرسته در در عنوان ها و متاها ،تیک نوایندکس شدن رو بخاطر اینکه یه سری از مطالب کپی شده دارای لینک بودند رو نوایندکس کردم آیا این کار درستی هست که انجام دادم؟و برای بعدها که مطالبم کپی نیست مشکلی بوجود نمیاره؟

گونه های فرسته در اصل همون پست های سفارشی (post types) هستند. اگر شما برای انتشار مطالب تا حالا از پست های پشفرض وردپرس استفاده می کردید با noindex کردن گونه های فرسته هیچ تغییری در متا تگ اون پست ها ایجاد نمی کنید. در اصل گونه های فرسته یک نوع پست سفارشی هست که به شما این امکان رو میده تا بتونید یک بخش دقیقا مشابه با بخش پست های وردپرس داشته باشید که میشه همه امکاناتش را شخصی سازی کرد.

چهارم اینکه الان یه سری از مطالب قدیمی رو اگر پاک کنیم به سئو سایت لطمه وارد نمیشه؟باید مپ سایت رو هم ویرایش کنیم؟

اگر برای سایتتون ضرر داشته باشه (مثلا پست های کپی) حذف اونها حتی باعث بهبود جایگاه سایت شما در گوگل هم می شود. باید بررسی کنید ببینید اون مطلبی که می خواهید حذف کنید برای سایت شما مفید هست یا مضر.

mohsenshayan
    مشارکت کننده

سعید شعبانی
    کلید دار

در حال حاضر باید اون تیک رو بردارم؟یا خیر؟

من به طور دقیق نمی دونم که شما از چه بخش برای ثبت مطالب قبلی رد سایتتون استفاده کردید. اگر از پست های پیشفرض وردپرس استفاده کرده باشید با زدن تیک noindex, follow برای گونه های فرسته هیچ تغییری در مطالب قبلی ایجاد نمی شود.

mohsenshayan
    مشارکت کننده

سلام مجدد

یه سوال دیگه دارم نمیدونم اینجا باید بپرسم یا خیر؟
    در تنظیمات افزونه سئو یواست wordpress-seo-by-yoast/ در نوشتن پست باید حتما باکس های افزونه رو پر کرد یا احتیاجی به این کار نیست؟
    مثل نوشتن متاو..

سعید شعبانی
    کلید دار

بهتر بودم این سوال را در قالب یک تاپیک جدید مطرح می کردید. اجباری به پر کردن این فیلد ها نیست ولی اگر می خواهید سئو هر پست بهتر شود می تونید این بخش ها را هم طبق آموزش نوشتن مطلب بهینه سازی شده توسط افزونه سئو وردپرس پر کنید.

mohsenshayan
    مشارکت کننده

تشکرمیکنم از شما

در حال نمایش 15 نوشته - 1 تا 15 (از کل 15)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.