در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده

saba
    مشارکت کننده

سلام
    وقت تون بخیر
    سایت من در مورد ایندکس مطالب سایت در گوگل خیلی ضعیفه با اینکه تعداد مطالبی که ارسال میشه زیاده اما چون تو قسمت دیدگاه ها ارسال میشه گوگل بعنوان مطلب جدید شناسایی نمیکنه و تو قسمت دیدگاه ها هم محلی برای برچسب گذاری دیدگاه ها وجود نداره . لطفا راهنمایی کنین بدون اینکه سایت انجمن داشته باشه بتونم دیدگاه های ارسالی کاربران و پاسخ ها رو برچسب گذاری کنم تا با کلات کلیدی ایندکس بشه و برای اینکار افزونه خاصی سراغ دارین یا بایدبرنامه نویس کد نویسی کنه این سایت هست http://www.legal-advice.in/ مثلا در مورد کلمه مشاوره حقوقی حتی ایندکس هم نشده با اینکه از افزونه سئو all in one seo pack استفاده کردم و تو وبمستر گوگل هم ثبت کردم و عنوان سایت هم ترجمه انگلیسی همون کلمه کلیدی هست. میخوام مثل این سایت بشه http://www.87132.ir/ که برای هر دیدگاه و پاسخ های ارسالی برچسب گذاری کرده و با کلمه مشاوره حقوقی رتبه اول گوگل شده
    ممنون

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

قبلا در تاپیک گذاشتن پخش کننده‌ی فایل درون دیدگاه کاربر بعد از ویرایش آن با یکی از دوستان درباره موضوعی تقریبا شبیه به این بحث کردیم خدمت ایشون عرض کردم که:

مطالب سایت به دلیل اینکه دارای یک صفحه جداگانه ,عنوان و محتوا هستند در گوگل ایندکس می شوند ولی دیدگاه ها بخشی از هر مطلب هستند که به عنوان بخشی از محتوای اون مطلب محسوب می شوند و دارای صفحه جداگانه نیستند پس به صورت مستقل در گوگل ایندکس نمی شوند ولی محتوای اونها را گوگل می بینه و زمانی که می خواهد سایت ها را رتبه بندی کنه بهشون توجه داره. لازم نیست شما نظرات را به مطلب تبدیل کنید چون این کار, کار جالبی نیست. در اصل بخش نظرات هر سایت برای بیان دیدگاه کاربران در مورد مطالب هست نه اینکه خودشون یک مطلب جداگانه باشند. همچنین اینجوری رتبه مطالب اصلی از مطالب غیر اصل (دیدگاه ها) ممکن هست کمتر بشه و به ضرر سایت شما شود.

برچسب گذاری دیدگاه ها تقریبا میشه گفت هیچ تاثیری روی رتبه سایت شما در کلمات کلیدی خاص نداره. اون سایتی که شما فرمودید دارای یک سیستم پرسش پاسخ هست که کاربرا می تونند پرسش خودشون را مطرح کنند و پاسخ را از کاربران سایت یا مدیران دریافت کنند. برای پرسش ها هم می تونند برچسب تعیین کنند.
    دلیل اینکه این سایت با عبارت مشاوره حقوقی در رتبه اول گوگل قرار گرفته فقط برچسب گذاری نیست بلکه دلایل زیادی داره که باید بررسی بشه. شما اگر نمی خواهید انجمن در کنار سایتتون راه اندازی کنید می تونید مثل این سایت با اسکریپت Question2Answer یک سامانه پرسش پاسخ در کنار سایتتون ایجاد کنید تا کاربرا بتونند سوالاتی که دارند را مطرح کنند و هر کدام از سوالها به صورت جداگانه دارای یک صفحه خاص باشد و به تنهایی در گوگل ایندکس شود.
    از این نوع سیستم های پرسش و پاسخ در وردپرس هم وجود داره که به عنوان افزونه (مثل افزونهCM Answers , DW Q&A و …) ارائه شده اند. در آخر هم به شما توضیه می کنم اگر از سئو چیزی نمی دونید و می خواهید سایتتون موفق بشه حتما از یک سئو کار حرفه ای برای بهینه سازی سایت خودتون استفاده کنید.

saba
    مشارکت کننده
    این پاسخ به عنوان خصوصی علامتگذاری شده است.

سعید شعبانی
    کلید دار

نه متاسفانه فعلا سفارش سئو قبول نمی کنیم.

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.