در حال نمایش 9 نوشته - 1 تا 9 (از کل 9)
  • نویسنده

navidghaderi
    مشارکت کننده

سلام یه سوال دارم

من یه سایت دارم یه قالب روش نصبه ولی فایل نصبی اون قالب رو ندارم الان میخوام اون قالب رو روی یه سایت دیگه هم نصب کنم باید چکار کنم توجه هم داشته باشید که این قالب کلا دیگه هیچ سایتی منتشرش نمیکنه

ادرس سایت

newamoz.see5.ir

قالب این سایتموو میخوام تولید به فایل نصبی کنم

مدیر سایت هم خودمم یعنی میتونم وارد بخش تنظیمات قالب و … بشم

navidghaderi
    مشارکت کننده

اقای شعبانی لطفا جواب بدید

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

این قالب که شما می فرمایید در اصل اسمش University هست که در سایت تم فارست به فروش می رسد و یک قالب تجاری هست. طبق قوانین انجمن های روکش بحث در مورد محصولات تجاری بحز مواردی که در روکش به فروش می رسد ممنوع می باشد.

اما در مورد فایل نصبی تا جایی که به قالب مربوط نشه می تونیم صحبت کنیم. شما منظورتون از فایل نصبی چی هست؟ یعنی می خواهید داخل فایل نصبی چه مواردی قرار داشته باشه؟

navidghaderi
    مشارکت کننده

شعبانی جان منظورم اینه که یه فایلی داشته باشم که بتونم اون فایل رو رو یه سایت دیگه نصب کنم و دقیقا قالب رو اون سایتم نمایش داده بشه

سعید شعبانی
    کلید دار

برای این کار می تونید چند روش را استفاده کنید:

1- از دیتابیس و فایل های سایت مبدا یک بکاپ کامل بگیرید و در سایت مقصد قرار بدید. [ آموزش پشتیبان گیری (Backup) از مطالب و پایگاه داده وردپرس ]
    2- اگر قالب امکان گرفتن فایل پشتیبانی از تنظیمات داره, یک فایل پشتیبانی از تنظیمات قالب بگیرید. بعد از نصب قالب در سایت مقصد اون فایل را از طریق تنظیمات قالب درون ریزی کنید.
    3- همچنین یک سری افزونه هست که میاد از کل سایت شما یک فایل پشتیبان می گیره و شما می تونید در سایت مقصد که وردپرس نصب هست اون فایل را قرار بدید. برای این مورد می تونید از افزونه Duplicator استفاده کنید.

navidghaderi
    مشارکت کننده

والا منظورتون رو نگرفتم یعنی کلا من هیچی از ورد پرس نمیدونم اگر میشه یکم ساده تر توضیح بدید

navidghaderi
    مشارکت کننده

در مورد گزینه ی دو از چه راهی باید شروع کنم فقظ قالبشو میخوام مطالبشو خودم میزنم

سعید شعبانی
    کلید دار

مورد اول که در آموزش پشتیبان گیری (Backup) از مطالب و پایگاه داده وردپرس به طور کامل توضیح داده شده است. اگر بازم جایی مبهم بود یا سوال داشتید بپرسید.

مورد دوم بستگی به قالبی که استفاده می کنید داره. بعضی از قالب ها امکان خروجی گرفتن از تنظیمات قالب را به کاربر می دهند. یعنی شما مثلا در تنظیمات قالب یرای عنوان صفحه اصلی عبارت “خانه” را تعیین و ذخیره کردید حالا میخواهید در سایت دیگه ای که همین قالب نصب هست تنظیمات قالب به همین شکل باشد. برای این کار اگر خود قالب امکان گرفتن بک آپ از تنظیمات را داشته باشه می تونید فایل بکاپ را بگیرید و در سایت مقصد که همین قالب روش نصب هست فایل بکاپ را درون ریزی (import) کنید.

navidghaderi
    مشارکت کننده

دمت گرم فهمیدم

در حال نمایش 9 نوشته - 1 تا 9 (از کل 9)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.