در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده

askari
    مشارکت کننده

سلام دوست من
    من قالب endolf رو نصب کردم ولی نمیتونم وارد منوی تنظیماتش بشم ….یعنی پیداش نمیکنم چز چنتا آپشن ساده ……
    میشه منو راهنمایی کنید

askari
    مشارکت کننده

آقا یک نگاهی به سایت من بندازید لطفا شبیه یک وبلاگ شده نه یک سایت …؟ چرا شبیه پیش نمایش در نمیاد؟ من تعغییرات رو اعمال کردم ولی بصورت بلوک بندی در نمیاد علت چیه؟ راستی من ویدو آموزش شما رو هم دیدم و کارهایی که شما انجام دادین رو انجام دادم ولی بازم نشد …؟ اگه میشه منو راهنمایی کنید
    forwife.ir

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما
    تنظیمات قالب endolf وردپرس در مسیر نمایش » Theme Options قرار دارد که در تصویر زیر هم نمایی از پنل تنظیمات این قالب را می تونید مشاهده نمایید.

پنل تنظیمات قالب endolf وردپرس

اگر تمامی مراحل انجام شده در ویدئو آموزشی قالب را انجام داده باشید سایتتون شبیه به پیش نمایش ارائه شده از این قالب در سایت روکش خواهد شد. تا جایی که من سایتتون را دیدم شما برگه ای که به نام صفحه اصلی ایجاد کردید را به عنوان قالب صفحه اصلی ایستا تنظیم نکردید. یک بار دیگه طبق ویدئو آموزشی قالب همه مراحل را انجام بدید بازم اگر مشکلی بود در همین تاپیک اعلام کنید تا راهنمایی کنیم.

askari
    مشارکت کننده

عزیز خیلی خیلی گلی مشکلم حل شد

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.