در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

mk-73
    مشارکت کننده

سلام خدمت دوست عزیز میخواستم ببینم تگ h1چه کاربردی در سئو سایت دارد و من چگونه میتونم در سایت خودم استفاده کنم و کجاها کاربرد دارد؟
    باتشکر

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

در اینجا فکر کنم بخش زیر از آموزش نوشتن مطلب بهینه سازی شده توسط افزونه سئو وردپرس خوب باشه که دوباره یادآوری بشه:

استفاده از کلید واژه در تگ های هدینگ : برای اینکه یک پست با یک کلمه کلیدی مشخصی رتبه بالاتری در موتور های جستجوگر کسب کند, می توان از تگ های هدینگ استفاده کرد. تگ H1 که در عنوان پست استفاده می شود, پس شما در متن پست می توانید از تگ های H2 تا H6 استفاده کنید. بهتر است در استفاده از تگ های هدینگ در مطلب زیاده روی نکنید و همچنین همیشه سعی کنید به شکلی ماهرانه تگ های هدینگ را استفاده کنید به طوری که همزمان رضایت کاربر و همچنین موتور های جستجو را جلب کنید.

فکر کنم دیگه فهیمده باشید که تگ h1 به چه دردی می خوره. عبارتی که در این تگ قرار می گیره به عنوان موضوع اصلی اون صفحه در نظر گرفته می شه و یکی از معیار های مهم در رتبه بندی نتایج جستجو می باشد. البته در html5 میشه از چندین تگ h1 در یک صفحه استفاده کرد که هر کدام موضع اصلی بخش خود را عنوان می کند.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.