در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)
  • نویسنده

karon110
    مشارکت کننده

با سلام و احترام
    در فروشگاه اینترنتی ،پیوند یکتای محصول رو بر روی /%postname%/ قرار داده ام اما نام محصول دو بار تکرار می شود به صورت زیر
    /نام محصول/نام محصول/http://my site/
    چگونه آنرا اصلاح کنم که فقط یک بار نام محصول نمایش داده شود
    متشکرم

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما، به روکش خوش آمدید

ببخشید دیر پاسخ می دهم، شما برای قرار دادن محصولات در وردپرس از چه روشی استفاده کردید؟

karon110
    مشارکت کننده

با سلام و تشکر از شما
    سایت در حال راه اندازی است آدرس سایت asannama.com است . از بخش تنظیمات پیوند یکتا دو قسمت رو تنظیم میکنم یک قسمت مربوط به نوشته است که بر روی postname قرار میدهم و مشکلی ندارد بخش دیگر مربوط به محصول است پیوند یکتای محصول دارای 5 گزینه انتخابی است که شامل پیش فرض ، محصول ، پایگاه فروشگاه ، پایگاه فروشگاه بر اساس دسته بندی و پایگاه سفارشی است که در قسمت پایگاه سفارشی وقتی بر روی postname میگذارم دو بار نام نوشته تکرار میشود . کدهای یکتا رو هم از htaccess پاک کردم و پیوند یکتا را بر پیش فرض گذاشتم و ذخیره کردم مجدد بر نام پست گذاشتم مجدد دو بار نام نوشته تکرار میشود. یکبار هم بروز رسانی را مجدد انجام دادم اما درست نشد. لطفا راهنمایی کنید.

سعید شعبانی
    کلید دار

شما برای بخش فروشگاه سایتتون دارید از افزونه ووکامرس استفاده می کنید. افزونه ووکامرس به دلیل اینکه بر پایه پست های سفارشی وردپرس ساخته شده است در زمانی که permalink نوشته ها روی postname تنظیم شده باشد آدرس محصولات ووکارمس هم به شکل زیر می شود.

name.com/product/postname

اگر می خواهید آدرس محصولات به شکل بالا باشه دیگه لازم نیست داخل فیلد ووکامرس از postname استفاده کنید.

karon110
    مشارکت کننده

منظورتان این است که در ووکامرس به طور پیش فرض postname فعال است و وقتی که در پیوند یکتا بر روی postname قر ار میدهم دوبار تکرار میشود. لطفا بیشتر توضیح میدهید . پس باید تنظیم ووکامرس را تغییر بدهم اما در ووکامرس بخشی برای تنظیم permalink پیدا نمیکنم.
    در ضمن پیشنهاد شما برای پیوند یکتا محصولات در فروشگاه اینترنتی چیست . نام پست باشد یا نام پست به همراه آی دی یا نام محصول باشد به همراه دسته بندی یا فقط نام محصول باشد. وقتی هم بر روی دسته بندی قرار میدهم کلمه product قبل دسته بندی اضافه میشود که لطفا توضیح دهید چطور حذف میشود ممنون میشم

سعید شعبانی
    کلید دار

نگاه کنید ووکامرس همونطور که گفتم از پست های سفارشی وردپرس استفاده می کند. آدرس پست های سفارشی وردپرس هم مطابق با تنظیمات پیوندهای یکتای وردپرس تغییر می کند. مثلا اگر پیوند یکتای وردپرس روی postname تنظیم شود پیوند های یکتای ووکامرس هم به همان شکل می شود. حالا علاوه بر این مورد خود ووکامرس هم امکان سفارشی سازی پیوند های یکتای بخش های مختلف را فراهم کرده است.

این بخش هم در صفحه تنظیمات پیوند یکتا پیشفرض وردپرس قبل از دکمه ذخیره تغییرات قرار دارد.

بهترین نوع آدرس هم می تونه postname باشه، البته بهتر هست برای این مورد یک مشورتی هم با یک سئو کار ماهر انجام بدید.

در حال نمایش 6 نوشته - 1 تا 6 (از کل 6)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.