در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده

followershop
    مشارکت کننده

با سلام خدمت شما
    من یک سایتی داشتم که بازدید زیادی هم داشت و تو یکسری کلمات تو نتایج اول گوگل بود اما متاسفانه به دلیل نداشتن وقت و فراموش کردن سایتم! الآن حدود 10ماهه بعد از اینکه هاست تموم شد دیگه سایت کلا حذف شد. و دامینش هم منقضی شد ولی خوشبختانه امروز دامین رو دوباره ثبت کردم و تونستم تا حدودی سایت رو بازیابی کنم و بیشتر مطالب قبلی رو هم از سایت archive.org/web بازیابی کردم.
    اما مسئله ای که الان برام پیش اومده اینه که دوباره چطوری اونو به گوگل معرفی کنم ؟!
    همون مطالب قبلی رو بذارم یا مطالب رو تغییر بدم؟ (چون سایت خدماتیه و مطالب ثابتی داره)
    الان سایت های زیادی اومدن و جاشو تو گوگل گرفتن ولی سایت من هنوز هم دامین اتوریتی 50 و پیج اتوریتی 38 و پیج رنک1 داره همچنین بک لینک های خوبی هم داره به نظر شما چکار کنم؟
    منتظر جوابتون هستم.
    سپاس از سایت خوبتون

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

خوب برای معرفی دوباره سایت به گوگل کافی هست که شما سایتتون را در Google Search Console (google webmaster tools) ثبت کنید و اگر برای سایتتون sitemap ایجاد کردید اون را هم در اکانتی که برای سایتتون ایجاد می کنید ثبت نمایید. خود گوگل سایتتون را دوباره ایندکس می کنه. اگر هم خواستی این کار سریعتر انجام بگیره می تونید از ابزار fetch as google استفاده کنید. اگر مطالب قبلی هم تونستید بازیابی کنید اونها هم توسط گوگل ایندکس خواهند شد و جای نگرانی نیست. اگر تونستید بعلاوه مطالب قبلی که بازیابی می کنید مطالب جدیدی هم در سایت قرار دهید تا رتبه بالاتری را کسب نمایید.

followershop
    مشارکت کننده

سلام ممنون از پاسخ شما
    پس با توجه به پیج اتوریتی بالای دامین، بنظر شما رو همین دامین خودم کار کنم بهتره یا دامین جدیدی بگیرم؟
    یه چیز دیگه ای هم هست که قبلا سایت با www تو گوگل ثبت شده بود الان بخوام دوباره ثبتش کنم اگه بدون www ثبت کنم مشکلی نداره؟

سعید شعبانی
    کلید دار

بله اگر موضوع و محتوای سایت همونی هست که قبلا بوده به نظر من روی همین دامین سایتتون را بالا بیارید بهتر هست. در مورد حذف www هم مشکلی نیست چون به احتمال زیاد تا حالا گوگل تمام ایندکس های سایت شما را حذف کرده و دیگه کاری نداره که قبلا ادرس های سایت شما با www بوده یا بدون www , همچنین اگر جایی آدرس با www به سایتتون لینک شده باشه اگر شما از ریدایرکت 301 برای انتقال اونها به آدرس بدون www استفاده کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد. برای این مورد می تونید مطلب آدرس سایت با www یا بدون www, تاثیر آن بر سئو + روش حل برای وردپرس را دنیال کنید.

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.