در حال نمایش 7 نوشته - 1 تا 7 (از کل 7)
  • نویسنده

rokesh123
    مشارکت کننده

سلام چطور میتونم نوشته های نظیر نویسنده ساعت و تاریخ از نوشته ها رو از زیر همه نوشته ها در ورد پرس بردارم و حذف کنم یعنی جز عنوان نوشته و متن نوشته چیزی دیگه در روی سایت مث وبلاگ ها نوشته نشه. ممنون

سعید شعبانی
    کلید دار

خوب این بستگی به قالبی که استفاده می کنید داره. شما باید داخل کدهای قالب, بخشی که این موارد فراخوانی شدند را حذف کنید. اگر اسم قالبی که استفاده می کنید را بفرمایید بهتر می تونم شما را راهنمایی کنم.

rokesh123
    مشارکت کننده

ممنون از پاسخ های شما. قالب دیسکاوری یا رسپانسیو

سعید شعبانی
    کلید دار

این قالب برای نمایش تاریخ, ساعت و نام نویسنده از تابع discovery_posted_on استفاده کرده است. برای حذف این موارد شما دو تا کار می تونید انجام بدید.
    1- تمامی تابع های discovery_posted_on فراخوانی شده در فایل های قالب مثل content.php را حذف کنید.
    2- داخل فایل template-tags.php به جای کد های

if ( ! function_exists( 'discovery_posted_on' ) ) :
    /**
     * Prints HTML with meta indiscovery for the current post-date/time and author.
     *
     * @since discovery 1.0
     */
    function discovery_posted_on() {
    	printf( __( ' <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s" pubdate>%4$s</time></a><span class="byline"> by <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>', 'discovery' ),
    		esc_url( get_permalink() ),
    		esc_attr( get_the_time() ),
    		esc_attr( get_the_date( 'c' ) ),
    		esc_html( get_the_date() ),
    		esc_url( get_author_posts_url( get_the_author_meta( 'ID' ) ) ),
    		esc_attr( sprintf( __( 'View all posts by %s', 'discovery' ), get_the_author() ) ),
    		esc_html( get_the_author() )
    	);
    }
    endif;

کد های زیر را قرار بدید.

if ( ! function_exists( 'discovery_posted_on' ) ) :
    /**
     * Prints HTML with meta indiscovery for the current post-date/time and author.
     *
     * @since discovery 1.0
     */
    function discovery_posted_on() {
    }
    endif;

rokesh123
    مشارکت کننده

سلام. ممنونم لطف کردید. فقط یه سوال یا راه حل 1 رو انجام بدم یا راه 2 که فایل template-tags.php رو همانطوری گفتید ویرایش کنم نه هر دو کار .درست متوجه شدم

سعید شعبانی
    کلید دار

بله همینطور هست, فقط زمانی که شما از راه حل یک استفاده کردید و تمامی توابع discovery_posted_on را از فایل ها پاک کردید می تونید با خیال راحت بخشی که داخل فایل template-tags.php برای تعریف این تابع قرار دارد را حذف کنید تا حجم فایل هم کمتر بشه

shahab622
    مشارکت کننده

سلام
    داخل قالب Endolf چطور اسم نویسنده و دیدگاه (در عنوان کنار اسم نویسندهه قرار دارد) را حذف کنم

در حال نمایش 7 نوشته - 1 تا 7 (از کل 7)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.