در حال نمایش 9 نوشته - 1 تا 9 (از کل 9)
  • نویسنده

sajjadm
    مشارکت کننده

سلام

اخرین نسخه پلاگین وردپرس سئو رو نصب کردم در هنگام پر کردن اطلاعات به بخش طبقه بندی رسیدم که در عکس زیر خطاشو رو میبینید هرکاری کردم ول کن نیست لطفا راهنمایی کنید

seo

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما دوست گرامی, به روکش خوش آمدید

در این خطا ها گفته شده که افزونه سئو نمی تونه از متغییر های %%category%% و %%tag%% در قالب استفاده کنه. پیشنهاد می کنم ابتدا با استفاده از آموزش آماده سازی قالب وردپرس برای افزونه WordPress SEO by Yoast قالب سایتتون را با این افزونه هماهنگ کنید بعد ببینید بازم ایراد می گیره یا نه.

sajjadm
    مشارکت کننده

سعید جان تمام اینا از قبل انجام شده فکر نکنم مشکل از قالب باشه چون با قالب پیشفرض وردپرس هم تست کردم بازم خطا رو میده

واقعا نمیدونم چی کار کنم

در انجمن خارجی هم ظاهرا این مشکل بوده ولی زیاد زبانم خوب نیست نمیدونم راه حلی نوشتن اینجا یا خیر

https://wordpress.org/support/topic/category-description-issue-after-upgrade

سعید شعبانی
    کلید دار

درسته مشکل از قالب شما نیست بلکه مشکل در متغییر هایی است که شما برای این بخش ها استفاده کردید. متغییر %%category%% برای نمایش دسته بندی های پست است و شما نمی تونید در آرشیو دسته ها از اون استفاده کنید. برای نمایش عنوان اون دسته باید از %%term_title%% استفاده کنید. به جای %%tag%% هم از %%term_title%% استفاده کنید.

برای مشاهده تمامی متغییر ها و محل استفاده از اونها می تونید لینک زیر را ببینید.
    http://kb.yoast.com/article/146-yoast-wordpress-seo-titles-metas-template-variables

sajjadm
    مشارکت کننده

ممنون سعید جان حل شد

فقط یه سوال جدیدا اینجوری شده ؟ اخه قبلا از %%category%% استفاده میکردیم مشکلی پیش نمیومد

سعید شعبانی
    کلید دار

با توجه به بروزرسانی های زیادی که برای این افزونه ارائه میشه ممکن است تغییراتی در نحوه استفاده از متغییر هایی مثل %%category%% و %%tag%% بوجود اومده باشه. پیشنهاد می کنم همیشه قبل از بروزرسانی افزونه ها و قالب ها حتما لیست تغییرات اون را ببینید.

sajjadm
    مشارکت کننده

خیلی ممنون از کمکت

فقط یه سوال شاید به اینجا مربوط نباشه؟ آموزشی در مورد robots.txt در سایت روکش دارید ؟

sajjadm
    مشارکت کننده

و اگه فایل robots.txt در هاست وجود نداشته باشه برای سایت مشکلی پیش میاد ؟ از نظر موتور جستجو و سئو

سعید شعبانی
    کلید دار

نه متعسفانه فعلا آموزشی در مورد فایل robots.txt نداریم ولی سعی می کنم یک اموزش کامل در موردش منتشر کنم. اگر robots.txt در سایت استفاده نشه موتور جستجو باید بیشتر زحمت بکشه تا سایت شما را تحلیل کنه. یکی از مزایای robots.txt هم این هست که شما می تونید به موتور های جستجو بگید که چه صفحاتی را بررسی و ایندکس کنه و چه صفحاتی را بررسی و ایندکس نکنه.

در حال نمایش 9 نوشته - 1 تا 9 (از کل 9)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.