در حال نمایش 14 نوشته - 1 تا 14 (از کل 14)
  • نویسنده

mk-73
    مشارکت کننده

سلام دوست عزیز حالت خوبه،من میخواستم ببینم در بعضی از سایت های وردپرسی مشاهد کردم تب اسلایدری که دارای 3تب است جدیدترین محبوبترین دیدگاه ها این تب اسلایدر با افزونه ایجاد میشود اگه امکانش هست منبعی را در اختیارم بگذاری؟

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

در این مورد افزونه های مختلفی ارائه شده است. یکی از این افزونه ها WP Tab Widget هست که به خوبی امکان شخصی سازی و استفاده از اون در بخش ابزارک های قالب وردپرس فراهم شده است.

mk-73
    مشارکت کننده

من این افزونه را نصب کردم بعد در قسمت ابزارک ها دوتا مطلب بعنوان نوشته های تازه و دیدگاه هم داخلش انداختم ولی چیزی در صفحه اصلی هم نمایش نمیدهد از این تابع هم استفاده کردم برای نمایش در ان قسمت از قالبم را که میخوام نمایش داده بشود.

<?php if(!function_exists(‘dynamic_sidebar’)|| !dynamic_sidebar(‘Invisible Widget Area’)):?><?php endif;?>

سعید شعبانی
    کلید دار

همونطور که در مطلب آموزش افزودن ابزارک به قالب وردپرس هم گفته شده با استفاده از کد زیر می تونید ناحیه ابزارکی که درست کردید را در قالب قرار دهید.

<?php if ( !function_exists('dynamic_sidebar') || !dynamic_sidebar('Widget') ) : ?><?php endif; ?>

برای اینکه ابزارک مربوط به افزونه WP Tab Widget نشون داده بشه باید ابتدا قالب شما یک ناحیه ابزارک داشته باشه اگر نداشت طبق آموزش افزودن ابزارک به قالب وردپرس می تونید یک ناحیه ابزارک جدید درست کنید و بعد با رفتن به مسیر داشبورد » نمایش » ابزارک ها ابزارک مربوط به این افزونه را در داخل یک ناحیه ابزارک قرار بدید.

mk-73
    مشارکت کننده

سلام دوست عزیز ممنون از لطفت بی کرانت من از این افزونه استفاده کردم بعد در قسمت قالبم این ابزارکم را ایجاد کردم اما الان از نظر استایل دهی هنوز خیلی کار داره فقط یک بخش popular,Recentاضافه شده است میخواستم ببینم میتونید کمکم کنید در این رابطه یا منبعی را در اختیارم بگذارید؟باتشکر

mk-73
    مشارکت کننده

اصلا رابط گرافیکی ندارد

سعید شعبانی
    کلید دار

لطفا آدرس سایتتون را قرار بدید تا ببینم مشکل از کجا هست

mk-73
    مشارکت کننده

من در حال حاضر هنوز اپلودش نکردم من این افزونه را نصب کردم فقط این محتوا را در قالب من نشان داده میشود.

mk-73
    مشارکت کننده

این کدم را در فایل functionsقرار دادم بدون تغییر

if ( function_exists(‘register_sidebar’) )
    register_sidebar(array(
    ‘name’ => ‘Widget’,
    ‘before_widget’ => ‘<div class=”widget”>’,
    ‘after_widget’ => ‘</div>’,
    ‘before_title’ => ‘<h2 class=”widgettitle”>’,
    ‘after_title’ => ‘</h2>’,

));

سعید شعبانی
    کلید دار

به احتمال زیاد مشکل از قرار نگرفتن استایل افزونه در قالب می باشد. شما ببینید که آیا در قالب سایتتون قبل از بسته شدن تگ head از تابع wp_head استفاده شده یا نه.

mk-73
    مشارکت کننده

اره این تابع را قرار دادم

mk-73
    مشارکت کننده

من با جستجویی که کردم برخورد کردم به افزونه tabber tabکه نسخه فارسی شده اش است به نظر شما چطور است فقط نیاز دارم به ابزارک کادر تب بندی شده که بتونم این ابزارک این افزونه را داخل ان قرار دهم میتونید کد ابزارک تب بندی را در اختیارم یا منبعی در اختیارم بدی من اخه ابزارک فرم لاگین و اشتراک خبرنامه را ساختم اما این را نمیدانم چگونه است ممنون میشم کمکم کنید باتشکر.

سعید شعبانی
    کلید دار

تنها مشکلی که شما در حال خاظر به این افزونه دارید این هست که فایل ها استایل به درستی اجرا نمی شوند. پس از فعال کردن این افزونه باید فایل زیر به قالب شما اضافه بهش تا بتونه ظاهر اون را شکل بده. شما ببنید که آیا این فایل به قالب شما اضافه شده یا نشده.

name.com/wp-content/plugins/wp-tab-widget/css/wp-tab-widget.css

اگر هم خواستید میشه به صورت دستی خودتون بدون استفاده از افزونه ها یک تب اسلایدر به قالبتون اضافه کنید ولی باید با jquery, css و توابع وردپرس آشنایی داشته باشید.

mk-73
    مشارکت کننده

اهان ممنون من خودم بصورت دستی انجامش میدم فکر کنم بهتر از افزون ها باشد.

در حال نمایش 14 نوشته - 1 تا 14 (از کل 14)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.