در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)
  • نویسنده

mk-73
    مشارکت کننده

سلام خدمت دوست عزیز اقای شعبانی ،من درسایتم با css,htmlیک باکس زیبا ایجاد کردم برای ثبت نام و ورد به سایت بعد الان افزونه ای میخوام که درصورت کلیک کاربر بر روی ورد فرم ورود به سایت بصورت لایت باکس بازشود ممنون میشم در این رابطه کمکم کنید.بعد سوال دیگه من این است که ایا برای در یک سایت میشود از2افزونه بعنوان مثال برای ثبت نام و ورود به سایت استفاده کرد فرض کنید من افزونه theme my login را نصب کردم وافزونه register plusهم نصب کردم برای ثبت نام که در قسمت سایدبارم ایجاد کردم حالا بخوام ازافزونه ای استفاده کنم که فرم ورود را بصورت لایت باکس ایجاد کند وبعد کسی با افزونه register plusثبت نام کرده است میتواند با این افزونه فرم ورود لایت باکس وارد سایت شود یانه؟
    ممنون میشم در این رابطه کمکم کنید.

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

من درسایتم با css,htmlیک باکس زیبا ایجاد کردم برای ثبت نام و ورد به سایت بعد الان افزونه ای میخوام که درصورت کلیک کاربر بر روی ورد فرم ورود به سایت بصورت لایت باکس بازشود ممنون میشم در این رابطه کمکم کنید

به نظر من برای این کار لازم نیست از افزونه خاصی استفاده کنید. خوب شما که خودتون فرم ورود و عضویت را با css,html درست کردید می تونید خیلی راحت با استفاده از جاوا اسکریپت (به خصوص استفاده از کتابخانه جی کوئری) اون فرم ها را به صورت لایت باکس در بیارید.

بعد سوال دیگه من این است که ایا برای در یک سایت میشود از2افزونه بعنوان مثال برای ثبت نام و ورود به سایت استفاده کرد فرض کنید من افزونه theme my login را نصب کردم وافزونه register plusهم نصب کردم برای ثبت نام که در قسمت سایدبارم ایجاد کردم حالا بخوام ازافزونه ای استفاده کنم که فرم ورود را بصورت لایت باکس ایجاد کند وبعد کسی با افزونه register plusثبت نام کرده است میتواند با این افزونه فرم ورود لایت باکس وارد سایت شود یانه؟

این مورد بستگی به افزونه هایی که انتخاب می کنید و همچنین استفاده ای که از اون افزونه ها می برید داره. مثلا ممکن هست دو تا افزونه را شما انتخاب کنید که یک کار را انجام می دهند ولی هر کدوم با روش مخصوص به خود, اون کار را انجام بدند. ابتدا می خواهم بدونم شما از افزونه theme my login و register plus دقیقا برای چه کار های می خواهید استفاده کنید؟

mk-73
    مشارکت کننده

من الان نمیخوام کاری را انجام بدم ولی در اینده که سایتم گسترش پیدا میکند کاربران سایتت بتوانند ثبت نام کنند تا ازمطالب سایت ویا بخش های دیگه سایت بهره ببرند فقط برای همین جهت ممنون میشم راهنماییم کنید.

سعید شعبانی
    کلید دار

خوب اگر می خواهید عملیات عضویت و ورود کاربران در سایتتون راحت باشه می تونید از حالت پیشفزض وردپرس استفاده کنید. یعنی به کاربران لینک صفحه ورود به وردپرس (wp-login.php) را بدید تا از این طریق بتوند عملیات های ورود, عضویت, یادآوری رمز عبور را انجام بدند. ولی اگر خواستید یکم بخش عضویت و ورود سایتتون پیشرفته تر بشه می تونید از افزونه theme my login به تنهایی استفاده کنید. فکر کنم این افزونه بتونه تمام نیاز هایی که در این زمینه دارید را رفع کند.

در حال نمایش 4 نوشته - 1 تا 4 (از کل 4)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.