در حال نمایش 9 نوشته - 1 تا 9 (از کل 9)
  • نویسنده

hadi1257
    مشارکت کننده

من بعد از این که در بینگ وبمستر وبم رو ثبت کردم حدود یک ساعت بعد وقتی وبم رو باز کردم در سربرگ مرورگرم(گوگل کروم)به جای نام وبم این نوشته میاد:your SEO optimized title.
    نمیدونم این چیه اصلا؟ از موقعی هم که اینجوری شده وقتی وبم رو آپ می کنم در لیست به روز شده ها در بلاگفا نمیره…………ممنون میشم دوستان کمکم کنید.
    اینم آدرس وبم که بازش کنید تا خودتون ببینید ….اینجا کلیک کنید

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما, به روکش خوش آمدید

وقتی که شما در مطلب آموزش سئو وردپرس به صورت کامل با افزونه WordPress SEO سوالتون را مطرح کردید فکر کردم شما از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای راه اندازی سایتتون استفاده می کنید و از افزونه WordPress SEO هم برای کنترل بهتر روی سئو سایت استفاده می کنید 🙂 , ولی اینطور که معلومه شما یک وبلاگ در بلاگفا دارید و این مشکل برای وبلاگ شما بوجود اومده.

الان که من بررسی کردم سایت شما در گوگل و بینگ به درستی با عنوان آبشار سرگرمی و خنده ایندکس شده است و خبری از عبارت your SEO optimized title نیست. لطف کنید آدرس یا تصویری از جایی که این عبارت را می بینید قرار بدید تا بهتر بتونم راهنمایی کنم.

hadi1257
    مشارکت کننده

برای پبت نام در وبمستر بینگ یه کدی رو باید بزاری تو قالبت من اون کد رو در زیر <head> گذاشتم ……کد رو هم پاک کردم وگرنه میزاشتم…..بعد که گذاشتم عنوان وبم دیگه در سربرگ مرورگرم نمیامد و به جاش اون نوشته مب اومد…منم دیگه مجبور شدم کدی رو که بینگ وبمستر گفته بود بزار تو قالبت تا نشون بدی وبلاگ از خودت رو پاک کنم…….وقتی اون رو پاک کردم درست شد…..
    به نظر شما الان که من اون کد رو پاک کردم بینگ وبمستر بازم وبم رو ایندکس میکنه یا بعد از چند روز صحفه مخصوصم در بینگ وبمستر از بین میره و دیگه ایندکس نمیشه.ا

راستی ممنون از شما که به کاربراتون احترام میزارید و جواب کامنتاشون رو میدید..

سعید شعبانی
    کلید دار

احتمال داره که اون کد را در جای درستی قرار ندادید که این مشکل پیش اومده. لطفا کدهای مربوط به head و کدی که bing داده را در همین تاپیک قرار بدید تا روش استفاده صحیح از اون کد را خدمت شما بگم. در مورد بینگ هم در صورتی که در وبمستر تولز هم سایت را ثبت نکرده باشید خودش سایتتون را بعد از یک مدتی ایندکس می کنه ولی ثبت کردن سایت در بینگ باعث تسریع در ثبت سایت در این موتور جستجو خواهد شد.

hadi1257
    مشارکت کننده

اینو از وبمستر بینگ کلا کپی گرفتم تا بهتر متوجه شی:بعد بی زحمت بهم بگو کدوم قسمت رو کپی کنم و کجا بزارم(ممنون میشم)
    *************************************************************************************************

Option 2: Copy and paste a <meta> tag in your default webpage

You can add a tag containing the authentication code to the <head> section of your default webpage.

<meta name=”msvalidate.01″ content=”AA351B6E83380F04D30A74BF44FF1114″ />
    An example:

<html>
    <head>
    <title>Your SEO optimized title</title>
    </head>
    <body>
    page contents
    </body>
    </html>
    </div>

**************************************************************************************************
    اینم تمام قسمت هایی که عنوان head داره در قالبم…
    این اول قالبم اومده:

<html>
    <head>
    <meta name=”google-site-verification” content=”g7khMtuz0eu-LqI4DoShnhq2EQkIxMfPadriCco2VFw” />
    <title><-BlogTitle-></title>
    <meta http-equiv=”Content-Type” content=”text/html; charset=utf-8″>
    <meta name=”author” content=”<-BlogAuthor->”>

این یه ذره پایین ترش

</script>

</head>
    <body>
    <div align=”center”>
    <div class=Back-IS2>
    <div class=Back-IS>

<table border=”0″ width=”800″ dir=”rtl” cellspacing=”0″ cellpadding=”0″>

*******************************************************************************
    همین دوتا بود در کل کد قالبم…….
    اگر کل کد قالبم رو خواستی ببینی اینجا کلیک کن.
    بازم ممنون.

سعید شعبانی
    کلید دار

خوب شما مثل زیر در همون بالای کد های قالب دقیقا بعد از <head> کد متا مربوط به وبمستر بینگ را قرار بدید.

<html>
    <head>
    <meta name=”google-site-verification” content=”g7khMtuz0eu-LqI4DoShnhq2EQkIxMfPadriCco2VFw” />
    <title><-BlogTitle-></title>

به احتمال زیاد شما قبلا کد زیر را هم کپی می کردید که باعث می شده تا عنوان صفحات وبلاگ شما Your SEO optimized title بشه.

<title>Your SEO optimized title</title>

hadi1257
    مشارکت کننده

دستت درد نکنه….درست شد..
    آره اشتباه من همون بود که اونم کپی میگرفتم…….ولی الان دیگه حل مشکل
    مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمنونم….خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی……

hadi1257
    مشارکت کننده

ببخشید من یه سوال خدمتتون داشتم .
    من در وبمستر گوگلم Total indexed ،صفرِ………….ینی گوگل هیچ ایندکس نمی کنه وبم رو؟؟؟

سعید شعبانی
    کلید دار

در کدوم بخش گوگل webmaster ایندکس صفر هست؟ شما برای اینکه بفهمید چه صفحاتی از سایت شما در گوگل ایندکس شده می تونید عبارت زیر را در گوگل جستجو کنید تا تمام ایندکس های سایت شما به نمایش در بیاد.

site:mordabesargarmi.blogfa.com

در حال نمایش 9 نوشته - 1 تا 9 (از کل 9)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.