در حال نمایش 14 نوشته - 1 تا 14 (از کل 14)
  • نویسنده

pouya14
    مشارکت کننده

سلام خسته نباشید
    من سایتی رو به تازگی تاسیس کردم یه مطلب هم به صورت تستی ارسال کردم که مطلب تو گوگل با 2 عنوان (یک عنوان قبلی و یک عنوان جدید) که برای سایت قرار دادم ایندکس شده :

http://uupload.ir/files/km8z_untitled32131.jpg

یک مورد دیگر هم آدرس سبز رنگ زیر عنوان ایندکس شده هست که نمیدونم چرا به این شکل در اومده

سعید شعبانی
    کلید دار

درود بر شما

نگاه کنید در حال حاظر عنوان اصلی صفحه ای که فرمودید “فال روز جمعه 17 شهریور – پنگوئن کباب” هست. اما داخل گوگل برای این صفحه عنوان “فال روز جمعه 17 شهریور – پنگوئن کباب – پنگوئن کباب شده” ثبت شده است. بخش اول عنوانی که در گوگل ثبت شده همون هست فقط بخش آخرش مربوط میشه به اسم سایتتون که گوگل به صلاح دید خود و با توجه به کدهای سایتتون اضافه کرده. نمی خواهد نگران این مورد باشد. در مورد دوم هم باید خدمت شما عرض کنم که به دلیل فعال بودن Breadcrumb این بخش نشان دا ه می شود و می تواند اثر مثبتی را نیذ ایفا کند.

pouya14
    مشارکت کننده

آقا سعید پس الان در مورد گزینه اول نگران نباشم؟ در مورد گزینه دوم هم در افزونه yoast فکر کنم Breadcrumb جدیدا سلسله نشانی‌ها معنی شده ولی من این گزینه رو فعال نکردم میخوام این خاصیت رو بردارم چیکار باید کنم؟

pouya14
    مشارکت کننده

مشکل اول هیچ جوره برطرف نمیشه؟ من از قالب صحیفه استفاده میکنم مگه چه کدی داره که گوگل خودش آخر عنوان ها اضافه میکنه؟

سعید شعبانی
    کلید دار

بله میشه رفعش کرد ولی به نظر من اگر به همین شکل هم باشه موردی نیست. الان دسترسی به سیستم ندارم تا کدهاش را ببینم ولی به احتمال زیاد یک متا تگ هست که این عبارت داخلش قرار داره و گوگل ازش استفاده می کنه.

pouya14
    مشارکت کننده

باشه پس هر موقع دسترسی داشتی یه بررسی کن یا اگه میخوای من کد سورس صفحه رو برات اینجا بذارم . تا جایی که خودم کد رو بررسی کردم هیچ متایی با این عبارت وجود نداره . نمیدونم یکی 2 سالی میشه این مشکل برای خیلی از وبسایت ها به وجود اومده گوگل خودش یه عنوانی آخر هر عنوان اضافه میکنه.

راستی در مورد Breadcrumb چطور ؟ من این گزینه رو اصلا فعال نکردم ولی تو گوگل اینجوری بالا میاد

یه مورد دیگه هم هست الان مثلا من آدرس سایت رو تو گوگل سرچ میکنم تو توضیحات سایت توضیحات آخرین مطلب میاد مثل :

https://www.google.com/search?q=pengukebab&ie=utf-8&oe=utf-8#q=pengukebab.ir

که تو توضیحات صفحه اول توضیحات مطلب داعش رو گذاشته . این مشکل برای چیه؟

سعید شعبانی
    کلید دار

نمیدونم یکی 2 سالی میشه این مشکل برای خیلی از وبسایت ها به وجود اومده گوگل خودش یه عنوانی آخر هر عنوان اضافه میکنه

نمیشه گفت این یک مشکل هست، این تصمیمی هست که گوگل گرفته و داره احراش می کنه، تاثیر منفی روی سئو نداره.

راستی در مورد Breadcrumb چطور ؟ من این گزینه رو اصلا فعال نکردم ولی تو گوگل اینجوری بالا میاد

همونطور که گفتم فعلا دسترسی به سیستم ندارم تا بتونم ببینم کد ها به چه شکل هست ولی ممکن هست این لینک ها در قالب سایت شما استفاده شده باشند.

یه مورد دیگه هم هست الان مثلا من آدرس سایت رو تو گوگل سرچ میکنم تو توضیحات سایت توضیحات آخرین مطلب میاد

گوگل طبق عبارتی که کاربر جستجو می کنه و الگوریتم هایی که داره هر دفعه یک بخش از محتوای صفحه را به عنوان توضیحات نشون می ده، اگر شما متا تگ توضیحات صفحه ها را بدرستی قرار داده باشید دیگه لازم نیست نگران این موضوع باشید.

pouya14
    مشارکت کننده

داداش هر موقع دسترسی پیدا کردی یه چک کن ببین آدرس سبز رنگ سایت تو گوگل چرا اینجوری میشه. ممنون

pouya14
    مشارکت کننده

آقا سعید چی شد تونستی ببینی مشکل از کجاست؟

سعید شعبانی
    کلید دار

در اصل مشکلی وجود نداره. داخل قالب سایت شما یک بخش بالای مطالب وجود داره که کار Breadcrumb افزونه سئو وردپرس را انجام می ده. برای اینکه در زیر نتایج جستجوی سایتتون این بخش سیز رنگ نباشه باید این بخش را حذف کنید.

pouya14
    مشارکت کننده

آها پس مشکل و تداخلی با افزونه yoast نداره ؟

سعید شعبانی
    کلید دار

درسته, اگر شما گزینه Breadcrumb افزونه سئو را فعال کردید و هنوز لینک های سبز رنگ را می بینید, حتما مشکل از قالب هست. مشکل هم نه می شه گفت Breadcrumb در قالب سایت شما استفاده شده که باید اون را بردارید.

pouya14
    مشارکت کننده

تنظیمات Breadcrumb غیرفعال هست و فکر کنم خود قالب Breadcrumb داره. حالا اگه باشه برای سایت های تفریحی خوبه؟

سعید شعبانی
    کلید دار

این را دیگه باید از متخصصین سئو بپرسید ولی به نظر من که بودنش می تونه مفید باشه

در حال نمایش 14 نوشته - 1 تا 14 (از کل 14)

کاربر گرامی برای پاسخ به این موضوع اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.